"Od seba, k sebe, od seba, k sebe...

Go down

"Od seba, k sebe, od seba, k sebe... Empty "Od seba, k sebe, od seba, k sebe...

Post  Onehorn on 29.08.13 12:10

Napíšte si to na Monitory!" ... {Nyt}
"Když ve třetí fáze nevíte, co se Statikem, radši umřete" ... {Ishiraq}
"Máme na to, veď je ten fajt ľahší ako Animus, to dáme ako nič!" - "Ty jseš blázen. To není motivace, to jsou jen blbé kecy." ... {Onehorn} - {Ishiraq}
"BOSSE!!!" ... {Garrithos}

Bola to dlhá cesta, skoro maratón a už sme boli pred cieľovou páskou, chýbal iba najťažší encounter contentu a bonusový 13ty Heroic boss. A vtedy sa nám zlomila noha. Odišli nám dvaja healeri a jedno DPS zo základnej zostavy skoro súčasne. Páska síce ostala na dohľad, ale skákajúc na jednej nohe to išlo veľmi zle a kvôli udržaniu sa na nej sme dokonca museli urobiť skok alebo dva naspäť.

Namiesto focusu na zabitie Lei Shena HC a Ra-Dena sme museli dávať do poriadku zostavu a nebol to ľahký proces. Nebyť hlavne snahy Nyt, asi by sa nám to ani nepodarilo.
No postupne, save za savom, sme sa vracali tam, kde sme boli predtým. Priamo na trati sme si nohu zabandážovali (konečne majú všetci členovia raidu First Aid), zaplátali sme diery na nohaviciach a po 5 savoch sme sa opäť rozbehli do predu.

Posledné 3 savy sme sa focusli na jediné - zabiť toho týpka, čo o sebe vyhlasuje, že je kráľom hromu. Bolelo to, hlavne medzifázy a posledná fáza. Progress bol poznateľný (18%, 15%, 11%, 5%), ale následne aj opak, keď sme si párkrát wipli na to, že Onehorn na začiatku nepoužil Taunt a umrelo meleečko alebo sa boss rovno nastackoval.

A vtedy prišiel. Tretí raid tretieho savu, pondelok, všetci otrávení z práce (v prípade študentov z chlastania cez víkend), no skrátka ideálny čas sa ešte trochu vynervovať na Lei Shenovi! No až prekvapivo hneď prvý pull skončil wipom v poslednej fáze a vo vzduchu sa začal vznášať pocit, ako hmla omotávajúca sa okolo Lei Shena, predsudzujúca jeho koniec. Nekazilo sa toho veľa, vypadalo to, že sme sa fight naučili. Chcelo to už iba ten malý krok, doraziť tých pár posledných percent. A tu je výsledok pondelkovej snahy:

Do čístého contentu nám chýbal už iba Ra-Den. Údajne jeden z najľahších fightov celého patchu. A tak to na ňom aj vypadalo ... podcenili sme ho, ako sa len dalo a ani sme si nevšimli a 30 pullov bolo preč a progress skončil. A s vyčerpaním pullov sa nám vyčerpala aj dobrá nálada z killu Lei Shena.

No stále sme si verili na to, že sa k nemu pozrieme a keď sa tak stane, kill si nenecháme utiecť. Prišiel nový save, nová farma (po troch savoch na Lei Shenovi príjemná zmena prebehnúť si zase celý raid). Powipovali sme si na Jin'rokhovi a Primoriovi... Prišli sme na Anima a boli sme zmierení s tým, že sa zasekneme. Cieľ bol jasný, v stredu zabiť aspoň jeho. A tak sme sa na neho vrhli - a rovno zvíťazili. Prvýkrát umrel Animus na prvý pull a nálada v raide bola razom na vysokej úrovni. Bolo skvelé hlavne to, že máme možnosť sa vrátiť v stredu rovno k Lei Shenovi, skoro tam, kde sme prestali. Qon a Twinky neboli prekážkou a so slovami "Dúfam, že si všetci pamätajú, čo tu robiť, nebolo to tak dávno - hmmm - 2 dni?" sme si už v stredu pully opäť Lei Shena.

Čo sa stalo, to nikto z nás poriadne nevie, ale ľudia si naozaj pamätali, čo robiť. A pamätali si to tak dobre, že sme si ani nevšimli, čo sa to deje, až kým mal boss 7miliónov HP, všetci boli na žive a plne vyhealovaný a po pár sekundách Thunder King druhýkrát padol na kolená a nakoniec celý. Lei Shen rekill na prvý pull!

Nechceli sme už pokúšať šťastie a tak sme stredu ukončili presne tam. S dobrým pocitom sme sa vyspali a nabehli opäť na Ra-Dena. Ale tentokrát bez podceňovania! Stále sme porobili pár chýb zo začiatku, a napokon to odniesli meleečka. Garrithos tankoval, Harumi, Jupii a Onehorn sa posadili a hľadeli na portál do raidu, zatiaľ čo si to rangedká rozdávali s posledným bossom. A konečne vyskočil ten achievement - posledný boss umrel a guilda DIRECT sa môže pýšiť vyčisteným contentom. Žiaľ, Onehorn nebol v raide (čo by tam chudák Prot Warrior robil?) a tak z neho nemáme video... Ale aspoň obrázok pre potešenie:
"Od seba, k sebe, od seba, k sebe... BQlWkLxl
(najskôr som sa divil, že je tam iba 9 ľudí, až potom som si uvedomil, že to vedľa Ishiraqa nie je druhý Imp, ale Trifon... ehm)

A tak nás čaká 5.4, už sa tešíme. Poďme si zabiť svojho Garrosha! S finálnym rankom ôsmej guildy na realme v 5.3ke sa tešíme na konkurenčný boj v novom contente. A urobíme čo najviac pre to, aby sme sa dostali prípadne ešte vyššie!

Ďakujem celej guilde za to, čo sme dosiahli. A držme krok, ideme ďalej a nebudeme sa nudiť. Už o dva týždne nás čaká:
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum