You disappoint me, Garrosh.

Go down

You disappoint me, Garrosh. Empty You disappoint me, Garrosh.

Post  Onehorn on 23.09.13 22:35

Trochu zamrzelo, keď sme sa dokázali pozrieť na Garrosha už prvý save patchu, ale nepodarilo sa nám dotiahnuť sa až na kill. 13 normalov sme zabili, v niektorých prípadoch až s nadmernou ľahkosťou. Aj keď sme si opäť na začiatok pridali jeden raidovací deň, kým nedáme normaly, nebolo to nijak obťažujúce a raidovalo sa nám celkom dobre a hlavne s chuťou a nadšením z nového contentu.

Nebyť toho, že sme sa na niektorých fightoch zasekli trochu zbytočne (Galakras, Nazgrim, Malkorok) a že Onehorn precenil mechaniku "avoidance" Protection Warriora na posledný encounter, mohli sme mať dosť priestoru aj na Garrosha. Ale aj keď sa nepodarilo, osobne som nemal zlý pocit z prvého a následne ani toho druhého savu.

V tom druhom sme si potvrdili, že normaly sú proste farma, keď sa ich raid naučí. Za 1 a pol večera padlo opäť všetko okrem Garrosha a už sme mali dosť času na hlavný bod programu tohto savu - posledný normalový encounter.
Ešte 15 pullov nám trvalo, kým sme veci dotiahli. Do poslednej fázy sme sa začali dostávať stabilne, pokusy so 6, 5 či 4% bossa neboli náhoda, v zásade každý pull, v ktorom neumreli 3 ľudia na prvú Iron Star končil tam.

A aj keď sme všetci už videli animačku po kille, keď ju človek vidí na svojom vlastnom monitore... Garrosh na zemi, Thrall nad ním rozprávajúci o sklamaní, pretože veril v to, že by Garrosh mohol byť schopný viesť Hordu k lepším časom... Vol'jin prekvapený z voľby nového warchiefa, no napokon pevne hlásajúci "I speak for da Horde"... Pripomenie to človeku, že snaha v raide stojí aj za to prežiť si ten príbeh, ktorý nám Blizzard predvádza...

A tak sa dostávame zase ďalej. Vraciame sa k trom raidovacím dňom, stále však intenzívnym a už teraz študujeme taktiky na heroiky. Po troche role-playingu sa opäť vrháme do ďalšej zaujímavej súčasti hry - rankovanie sa medzi guildami v heroickom progresse.

Ďakujem všetkým členom guildy za prácu, ktorú odvádzajú. A dúfam, že aj napriek 1-týždňovej strate sa nám podarí dotiahnuť alebo predbehnúť pár guild pred nami.

PS: Dočasne sem dávam iba animačku po kille Garrosha, nech si ju užijú aj iní. Len čo (ak vôbec :-P) urobím komplexnejšie video z normalových killov, dodám ho sem:
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum