We're back! - 10/14HC

Go down

We're back! - 10/14HC Empty We're back! - 10/14HC

Post  Onehorn on 03.11.13 1:43

Značne som sa flákal s napísaním akejkoľvek novinky a tak to aj vyzerá - na hlavnej stránke sme do teraz mali informáciu, že sme save pozadu, ale predsalen sme zabili Garrosha na normal... V skutočnosti to už je naozaj dávna história, pretože už nie sme pozadu. Sme opäť naspäť tam, kde by sme chceli byť!
Konkurencia je silná, ale držíme sa. Pracovali sme tvrdo na progresse a opláca sa nám to. Sme na príjemnom 5. mieste medzi 10man guildami na realme a do 500. miesta v "západnej" tabuľke a aj keď sa občas pohneme dole či hore o jedno miesto, nenecháme sa len tak prevalcovať ani guildami, ktoré majú stále o nejaký ten raidovací deň naviac každý týždeň.

Za posledné savy sme dokázali zabiť už 10 heroikov. Niektoré súboje, ktoré iným guildám spôsobovali problémy (Kor'kron Dark Shamani, napríklad) sme prešli takmer s ľahkosťou (padli na 8. pull), na iných sme sa zase trochu zasekli, pretože si vždy našiel niekto ultimátny spôsob, ako killu "zabrániť".
Špecialitkou bol hlavne Norushen, kde nám niekoľko pullov po sebe chýbalo asi 10mega damage, až kým sme sa nerozhodli "očistiť" našu Nyt od korupcie a discipline priest zachránil to, čo DPSká nedokázali.
Galakras sa ukázal tiež ako zábavka hlavne pre DPSká, kde je ešte do teraz vidina rankovania sa na AoE väčšie lákadlo, než zabitie Gruntov, ktorí nám na strane vraždia Goblinov odomikajúcich dvere do veže (neviem, prečo tam neposielame taurenov, čo aspoň niečo vydržia... Lor'themar Theron by mal zvážiť svoju stratégiu).
Ešte väčší luxus, ako vo first kille zabrániť, si našiel Onehorn na Malkorokovi. Tak prišiel druhý Blood Rage, všetci členovia raidu dohealovaní, boss v strede s pár miliónmi HP, Garrithos asi 5 sekúnd od toho, aby mal opäť svoje "Oh-Shit" cooldowny, ktorými ustojí Blood Rage sám. Onehorn si zapne všetky svoje defenzívne cooldowny, aby pomohol Garrithovi ustáť nápor tých prvých pár sekúnd, vrátane trinketu, ktorý si ešte špeciálne uninjoval z Fallen Protectorov a vytiahol na action bar, aby ho hneď mohol zapnúť... A prvou ranou dostal IK, druhou umrel Garrithos a kill bol opäť v nedohľadne, navyše sme sa nedokázali do tejto fázy dostať a tak sme prišli o kill na celých 5 dní, stálo nás to 2 miesta v ranku na realme. Čo bolo zle? Na to, aby si človek trinket aktivoval by ho najskôr mal mať aspoň equipnutý! (mal som chuť si wipnúť celé EPčka... ale ani to by nevyriešilo fakt, že som nas**l celý raid a hlavne Nyt, ktorá sa so mnou potom 2 dni nerozprávala...)
Našťastie, keď sme sa v pondelok dostali k nemu cez trash a Onehorn si nasadil svoj trinket, zabili sme toho parchanta na prvý pull a mohli sme sa vrhnúť na Spoils of Pandaria. A tam si svoju smolu pre zmenu vybral Harumi. Prvý save sme si to oťukali, druhý sme sa vrátili už naladení na kill. 12ty pull štvrtkového večera. Prvá miestnosť zvládnutá s prehľadom na obidvoch stranách, akurát s jednou smrťou a ressom. Druhá miestnosť, 40 sekúnd do konca, chýbajúcich 5 bodov... a Harumi padajúci k zemi kvôli míne... Aj bez jedného DPSka otvárame posledné krabičky. Chýbajú 2 body, prostredný mob, ktorý by nám dal 3 má 15% HP a... čas vypršal. Bol to kill, podobne, ako Malkorok. A opäť sme nedokázali taký pull zopakovať a štvrtkový raid bol za nami bez killu. Tentokrát sme mali ale šťastie, lebo počas víkendu nás predbehla iba jedna guilda a v pondelok sme si Spoily dokázali zabiť, takže sme sa vrátili na spomínaný piaty rank.

A tak sme tu. 10/14 HC dole, nový save. Síce sme štvrtok vynechali kvôli viacerým chýbajúcim ľuďom a raid sme si presunuli na utorok, ale máme pred sebou ešte 2 raidovacie dni a pred nami stojí iba rekill Spoilov (dúfajme v čistý kill) a hurá na heroického dinosaura. Údajne ostatným guildám narobil problémy. Takže, drahý Thok, určite padneš podobne ako Dark Shamani!

Na záver obrázok zo Spoilov, nech tu nemáme iba čistú stenu textu. A pripomienka Garrithovi - dokonči už tie videá, nech máme čo pozerať! (inak ich spravím ja a opäť tu budeme mať nezáživný PoV tanka...)
We're back! - 10/14HC BjyYR2xl
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum