Thok in Blood (no longer Thirsty) - 11/14HC

Go down

Thok in Blood (no longer Thirsty) - 11/14HC Empty Thok in Blood (no longer Thirsty) - 11/14HC

Post  Onehorn on 09.11.13 4:48

Thok in Blood (no longer Thirsty) - 11/14HC HIPZNMUsAk mala Nyt po Horridonovi HC pokazený detstký sen o dinosauroch, Thok tento sen už úplne premenil na nočnú moru. Extrémny nápor na raid healing a na tanka skoro po celú dĺžku fightu. Do toho AoE interrupty každú sekundu, aby to náhodou healeri nemali jednoduché a DPSká netočili vysoké čísla. RNG, spôsobujúce, že práve ten človek, čo nie je v dosahu healerov dostane 5 Shock Blastov po sebe. Boss behajúci takou rýchlosťou, že by vyhral v preteku proti Porsche. Yeti mlátiaci sebou zo strany na stranu proti stene a zabíjajúci všetko, čo mu príde do cesty. Priateľské NPC, ktoré jediné čo dokážu je buffnúť bossa a nechať sa zožrať, aby sa ešte dohealoval... A siahodlhé dobiehanie po každom wipe, aby sa nám stihli refreshnúť 3-minútové cooldowny.
Na druhú stranu musím povedať, že progress nešiel tak zle, ako by niekto pri takomto popise očakával. Skoro hneď sme našli taktiku, ktorá nám vyhovovala, DPSká a healeri pomaly našli tempo, v ktorom zo seba dostali najlepšie čísla. Prvá fáza bola nacvičená dosť rýchlo a keď sa nestalo, že Garrithos trafil HoPkom presne do 0,76 sekundy, kedy Annaliesa ešte žila, dostala hit a delay spôsobil, že s HoPkom na sebe aj tak umrela na fyzický damage, alebo že náhodne načasovaným healom klesli nízko iba 4 ľudia na 27mom stacku a 28. nám zabil tanka, dostávali sme sa cez ňu pravidelne a s ľahkosťou.

Ďalšia časť progressu zahrnula kitovanie bossa na drogách. Za také šprinty, aké nám predviedol, by sa nemusel hanbiť ani Usain Bolt. Ale aj táto časť fightu bola iba o vychytaní tempa tak, aby sme sa naučili stáť dosť blízko, nech nás netargetne 2krát a súčasne dosť ďaleko, aby sme mu dokázali zdrhnúť (Homan by o nájdení takého miesta dokázal porozprávať). Pomáhal nám s tým výrazne Nebublá, ktorý počas tejto fázy kvôli smiešnej mechanike "out-rangnutia" svojej brány pomaly nemohol robiť nič iné, než castiť vždy novú a novú bránu dookola. Už len Onehorn odprogressoval rýchle hľadanie kľúča na mŕtvom Jailerovi (neviete si predstaviť, aký problém môže byť pre taurena zdvihnúť kľúč s tak veľkými prstami!) a posunuli sme sa opäť ďalej.

Ostávalo nám toto všetko v zásade zopakovať 4krát po sebe, zatiaľ čo sa pridalo displeovanie, zabíjanie otravných netopierov, ktoré mali záľubu v ignorovaní tauntovacej bannery, keď videli tú chutnú Annaliesu, Nyt alebo Trifona na zožranie, vyhýbanie sa Yetimu, ktorý si chcel rozbiť hlavu o stenu, škoda že neúspešne a uhýbanie z ohňov na zemi (áno aj to sme po tých rokoch stále museli progressovať).

21, 14, 4, 3 ... toľko percent mal boss, ale bez killu. Po každom takom pokuse vzrástla chuť na kill, Huricannikus dokonca vyhlásil, že ten fight je predsa jednoduchý... a opäť sme si wipli v prvej fáze. Ale aj keď to bolelo a nervozita narastala s každou ďalšou minútou bez killu, prišiel ten slávny pull. Posledný pull! Boss mal po každej fáze menej HP, než kedykoľvek predtým. Na kitovanie nám umrel iba Garrithos so slovami "Eeee, ku**a. No tak! Neee! Pi*e! Měl jsem cooldown z brány, ty vole!". Yeti netrafil nikoho. Raid sa dokázal stacknúť aj počas ohnivej fázy bez toho, aby sme stáli v ohni. A pri poslednom prepnutí do kitovania mal boss 4%. Vedeli to všetci - a verím tomu, že aj sám boss - bol koniec trápenia, ideme ďalej!

S obrázkom teda uzatvárame progress 11teho HC bossa. A (ne)tešíme sa na pondelkovú ukážku bláznivého mechanika - Siegecrafter, ideme si po teba!
Thok in Blood (no longer Thirsty) - 11/14HC HIPZNMUl

Na záver pár pamätných situácií a hlášok:
- Huricannikus: "Ak zase wipneme na to, že niekto nemal nasadený trinket, odchádzam do inej guildy!" *Pozn. autora: Názov guildy úmyselne nahradený slovami "iná guilda"*
- Huricannikus: "Ale veď je ten fight ľahký..."
- Trifon: "Nemôžem. Ak Homana ešte raz udriem, pôjdem už do basy! Zlomí ho tam, kde je najhrubší."
- Thigran: [1] [Thigran]: WTS Thok HC zn. este zivy --- Nyt: "Thigran, chceš wipnúť EPčka?!" --- Onehorn: "Thigran, nepíš sr**ky na General!"
- Nyt: "Ak nevidíte, že máte low HP spravte si Weak Auru ktorá vám bude svietiť na celý monitor s nápisom mam málo HP a dohealujte sa!"
- Trifon: "Pi*i off-hand! Jediná ko**tina, čo tu padá!"
- Onehorn: "Priznajte sa, vy ste dneska nechľastali počas raidu, preto sme to zabili na posledný pull..."
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum