Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Siegecrafter Blackfuse...DOWN !

Go down

Siegecrafter Blackfuse...DOWN ! Empty Siegecrafter Blackfuse...DOWN !

Post  Nytaha 03.12.13 6:25

Tak ako napovedá nadpis, máme dole 12-teho HC bossa. Progress to bol vcelku vydarený, dlho na neho bude spomínať náš "pás" team v zložení Homan, Imeon a Garrithos. Pretože keď sa neposrala jedna vec, musela sa zákonite druhá ! Ale ako to chodí, po pár pulloch si začínali zvykať úplne v pohode, sem tam sa nám stalo, že proste zbraň na páse na 1% neumrela, ale aj tento "budžík" sme nakoniec zvládli.

Ďalšia vec na učenie bolo tancovanie počas priťahovania elektromagnetom a neumrieť na odbiehanie s laserom + udržať tankov nažive, čo nakoniec Annaliesa a Nyt (teda moja maličkosť) dokázali a počas killu neumrel už nikto, ak ma pamäť neklame.

Nakoniec ku killu prispeli aj naši tanci, Jupii a Onehorn, ktorí úspešne pomohli s minami a zabili v čase svojho hnusného shreddera, ktorý sa nikomu z nás nepáčil - viď kill ľudí z pásu, keď náhodou spadli na plošinu keď akurát dal Overload !

V neposlednej rade naše rangedká - Huricannikus, Trifon a Nebublá, ktorí nám zaručili úspešne zabité miny a neumreli počas killu na "somariny" nakoniec doklepali bossa s malou pomocou "páso-teamu".

Za mňa zaujímavý fajt, rozhodne sa nikto nenudil a nestál so založenými rukami, naopak, bola to makačka a dôraz sa kládol na team - spoluprácu.

Keby mal niekto záujem vidieť fajt z pozície našeho mighty tanka Onehorna - Siegecrafter Blackfuse HC, síce tam nie je vidieť úplne naša robota ale čo narobiť, lepšie ako vidieť Assembly Line dokolečka Cool 

Veľa zdaru iným guildám !What a Face

Siegecrafter Blackfuse...DOWN ! BA7RzJQl
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum