Trpezlivosť ruže prináša

Go down

Trpezlivosť ruže prináša Empty Trpezlivosť ruže prináša

Post  Onehorn on 02.03.13 10:17

Trpezlivosť ruže prináša
na hroby dávnych kráľov,
čo aj vo svojej spirit forme
spôsobia nemálo wipov.

113krát stáli v strede
čakajúc na príchod štyroch.
Armády, lebky, šípy, štíty
113krát v Mogu'shan Vaultoch.

Ale boli trpezlivý
i keď im párkrát pretiekli nervy.
Na samom konci dočkali sa
pádu tejto kráľovskej zberby.

A niekde inde, v Srdci Strachu
zľakol sa Vládca Čepelí
bo započul že ďalšia korisť
je on...

Spirit Kingovia nám dali zabrať, a poriadne. Keď sa k náročnosti encounteru pridala neprítomnosť Evry (žiaľ, prerušil svoju WoW kariéru), pár neúspešných trialov (spôsobujúcich nejeden zo 112 wipov) a kvôli pár neúčastiam z rôznych iných dôvodov, ktoré nám neumožnili niektoré dni pokračovať v progresse, vyústilo to v dlhodobý progress. Ale to už je za nami a potvrdili sme si to. Zostava sa stabilizuje, aktuálne by sme uvítali už hlavne členov, ktorí by zalátali diery práve v takýchto situáciách. Druhý kill (keďže od pondelka nebol čas písať novinku a save sa nám prelomil) sme dokonca zabili týchto 4 šaškov na prvý pull.

Práve preto sa sústredíme ďalej. MV už prestáva byť výzvou, až na Will of Emperor, ktorý si ešte na chvíľu odložíme. Sú pred nami ešte ďalšie 2 kompletné raidy a 5.2 za rohom. Chceme skúsiť reálny progres, otestovať, ako nám to pôjde. Lebo s novým raidom bude všetko iné, všetko nové, všetko progress... a tam nesmieme zlyhať. Už sme si aj vyskúšali Blade Lorda na HC jeden raidovací deň a vypadá to sľubne. Keď ešte pár členov raidu naučíme stáť ani nie ďaleko, ani nie blízko a okúsime si konečne druhú fázu, verím tomu, že padne. A dúfam, že čo najskôr. Bolo by to krásne za tieto 2 savy (ak ich vôbec toľko máme) posunúť sa ešte trochu vyššie a privyknúť si na napätie, ktoré so sebou progress prináša.

Opäť sme však, pri toľkej eufórii z killu, zabudli na fotku. Ale zase máme videjká, dokonca z 2 rôznych pohľadov. A možno si Garrithos nájde dosť času na to, aby už čoskoro bolo toto video sprístupnené (keď si to prečíta, bude mi nadávať, že na neho tlačím... ale aj na mňa tlačili s napísaním novinky!). A k nemu by sme rovno mohli pridať videá z Blade Lorda a Wind Lorda...

5/6 Mogu'shan Vaults HC dole... Heart of Fear a o chvíľu Throne of Thunder pred nami!
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum