On the way to He(ll)roics

Go down

On the way to He(ll)roics Empty On the way to He(ll)roics

Post  Onehorn on 02.04.13 4:49

Za slnečného dňa sme sa vybrali na mesačný výlet do zoo. Lístky nakúpila nejaká spoločnosť, myslím, že sa volala Blizzard, ako propagáciu, ale žiadne z detí nezaujímalo, odkiaľ sú. Hlavne, že sa mohli pozrieť na potvorky!
Lístky nám kontrolovali nejakí trollovia. Pár ich protestovalo, že nás nepustia ďalej, ale keď sa na to poyreli bližšie, rozhodli sa neprovokovať. Naše deti nie sú len tak ledajaké a vedia si svoj vstup vydupať!
Len čo sme mali lístky skontrolované, konečne sa pred nás otvorili vstupné dvere, hneď k prvej klietke. No to bol úžas! Elektrická gorila! Deti si ho ošahali asi trikrát... a omrzel ich. Išli sme ďalej.
V druhej klietke sa skrýval dinosaurus. Áno, ten prehistorický živočích, ktorého nenájdete nikde inde, iba v tejto zoo! Síce svoju klietku rozbil a trollovia, nech sa ho snažili akokoľvek zahnať naspäť, skôr iba prekážali. A naše deti? Zase sa o všetko postarali. Zahnali dina, zahnali trollov. No keďže sme usúdili, že táto akcia pri druhej klietke mohla ohroziť deti na životoch, vybrali sme sa za šéfmi trollov.
Boli tam štyria v jednej malej kancelárii, tvárili sa nepríjemne. Stálo nás to trochu kriku a faciek, ich zase nejaký piesok, či čo to po nás hádzali a mám pocit, že jedna z vedúcich po nás chcelo poslať aj nejaké zvieratá... no vydupali sme si svoje, dostali sme odškodné vo forme nejakých hračiek pre deti a povolenie postúpiť k ďalším klietkam.
Obrovská korytnačka! Had s tromi hlavami! Vták, ktorého vajíčka sa liahnu a mláďatá rastú rýchlejšie než človek stíha sledovať! A to stále nebolo všetko! Detičky si užili svoje, veď celá zoo tu bola len pre nich a zvieratká prišli až tak blízko, že si do nich mohli kopnúť... ehm...
Keď už aj vtáčiky prestali byť zaujímavé, pohli sme sa ďalej, kde nás čakala ďalšia kontrola. Moderný kamerový systém ho nazvali. V skutočnosti to vypadalo ako veľa chodiacich a vznášajúcich sa očných buliev. Ani neviem, čo vlastne kontrolovali. Ale smrdelo to tam nejakým divným fialkavým plynom a pár detí sa sťažovalo, že sa dusia, takže sme čo najrýchlejšie bežali odtiaľ, do terária.
Tam sme našli iba jedno zvieratko. Krvavú jaštericu, z ktorej krv striekala na všetky strany. Normálne by ste čakali, že sa toho deti budú báť. Ale tie naše nie! Kúpali sa v tej krvy, akoby to bola čokoláda a jaštericu naťahovali ako svoju hračku...
Posledné dni boli poznamenané nepriazdnivým počasím. Počas tornád nám predstavil nejaký železný pán svoje lietajúce pso-levy a predviedol nám, čo jeho 3 miláčikovia zvládnu. Nasledovalo veľmi rýchle striedanie Dňa a Noci a verte tomu alebo nie, ale istú dobu to vypadalo, akoby sa Deň a Noc nad nami čneli súčasne. A v neposlednom rade búrka. Blesky šľahali všade, do toho ešte silný vietor. No ani to nemohlo pokaziť naše dobré pocity z príjemného mesiaca v zoo.
A deti? Tešia sa, až do zoo zase zavítajú a potvorky, ktoré tam nájdu budú väčšie, silnejšie a predvedú sa v nejakej ešte lepšej paráde...

(pozn.: Všetky divné zvieratá a ich trollí štrážci v tomto príbehu boli nakoniec zabití. Akákoľvek podobnosť s výzorom postáv a zvierat je úmyselná, aby aspoň nejak naznačila, ako vypadajú bossovia v raide Throne of Thunder. Dôkazy, že je všetkých 12 normalov dole nájdete v menu vľavo, rozkliknutím mena bossa, okrem dvoch, od ktorých sme ušli príliš rýchlo na fotku a nahratie videa bolo neúpešné! Aby sme stenu textu prerušili aj nejakým obrázkom v novinke, tu je aspoň fotka mŕtveho "slávneho" Lei Shena...)
On the way to He(ll)roics I27XgwLl

Odhad bol správny - 4 savy nám trvalo, kým sme sa dostali tam, kde sme chceli byť. Bolo to síce tesné a ak by sme mali 3 hodinky k dobru, mohli sme si to ešte o save skrátiť, ale nie je dôvod niečo ľutovať, plán sme si splnili na 100%.
Nový content je dole. Od Jin'rokha až po samotného Lei Shena sme si pripísali killy na normal. Guilda sa ucelila, dovolím si povedať, že máme naozaj dobrý základ kvalitných hráčov, ktorý ešte dopĺňame, aby sme mohli s istotou nastúpiť na tú zábavnejšiu časť a väčšiu výzvu - Heroic obtiažnosť. Budú tiecť nervy, budeme chcieť prekvapiť konkurenciu a začať predháňať guildy tam, kde to už nie je taký "výsmech", ako do teraz. A dúfam, že sme na to všetci rovnako naladení, aby sme vo vytýčenom novom trende uspeli...

Keďže zase meškám s novinkou, rovno sme si v stredu v ranku poskočili - padol prvý HC boss. Tu je ukážka našej snahy (už na 11. pokus mal síce 6% a nakoniec nám trval ešte 10 pokusov naviac, ale zvládli sme to):
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum