Ľahká časť za nami

Go down

Ľahká časť za nami Empty Ľahká časť za nami

Post  Onehorn on 12.05.13 10:17

"Ten boss mi dokázal pokaziť celé detstvo. Do teraz som mala dinosaurov rada..." - to bola prvá reakcia našej raid leaderky Nytahy po tom, čo sa nám konečne podarilo Horridona zdolať. 123 pokusov plných situácií ako - Onehorn: "Ranged pozor na Double Swipe", Kirbeg: "Vždyť jsem stál mimo toho Swipu!", Nytaha: "Áno, ale zabil ťa ružový dino!"... Ale postupne, večer za večerom, wipe za wipom sme sa prepracovávali ďalej a ďalej, doťahovali situácie, ktoré nastali na rôznych bránach a v poslednej fáze, až sa to nakoniec podarilo.
Aj keď nás niekoľko guild predbehlo, kým my sme boli zaseknutí na Horridonovi a ostatní si odskočili zabiť Ji-Kuna, pretrvali sme a progressovali. A dočkali sme sa vytúženého killu. Mohol sa dostaviť trochu skorej, keď sme si wipli na 800 tisíc HP bossa, ale práve takéto pokusy nás presviedčali o tom, že sme veľmi blízko killu.
A len čo sa pred nami rozvalila mŕtvola dinosaura a povyskakovali na guild-chat achievementy z heroického Horridona, ten skvelý pocit z odvedenej práce nám zdvihol chuť a náladu progressovať ďalej.
Ten istý save sme si ešte progressli Ji-Kuna, natrénovali a aj keď nám už neostal čas na kill a išli sme si doraziť farmu, bolo zrejmé, že aj Ji-Kun je pre nás nachystaný ako kuracie na panvici.
A prišiel nový save. Rozhodli sme sa, že Horridonovi nedáme šancu. Po tom, čo nás asi 4 savy držal na sebe, rekill bol až prekvapivo jednoduchý. A pre nás sa otvoril priestor - výhľad na korytnačku a vtáka.
Veľa ľudí tvrdilo, že keď sme dali Horridona, Tortos a Ji-Kun budú jednoduchí... áno, boli!
Pár pokusov ísť obrovskú korytnačku na jedného tanka (aj z dôvodu neprítomnosti Nytahy horšej využiteľnosti disco-priesta) nedopadlo najlepšie a tak sa druhý deň savu aj Onehorn pozrel na tento progress. A prechodom na 2 tanky sa problémy akoby prelomili. V nasledujúcich pár pokusoch sme sa začali dostávať ďalej a ďalej, až po Bloodlust fázu a samotný kill.
S 3/12 HC a tým, že sme si Ji-Kuna trochu naprogressovali už predchádzajúci save, predpokladali sme, že ošklbané kura nevydrží dlho. Na moje veľké prekvapenie, raideri boli podobného názoru, až natoľko, že fight s Ji-Kunom vypadal, akoby už aj na HC bol farmou. Prišli sme, videli sme, zabili sme na prvý pull!
Progressom Iron Qona HC a jedným pokusom s úspešným prechodom do poslednej fázy sme si uzavreli celý, viac než úspešný save...
A aktuálny save sme si potvrdili, že to nie je náhoda. Rekilly úspešné (aj keď u Tortosa a Ji-Kuna trochu kostrbaté) a už druhý deň sme sa opäť vrátili ku Qonovi. Venovali sme mu takmer celý štvrtok. A na samom konci, ešte aj on spolu so svojimi 3 psami ležal pri nohách nášho raidu (video je ešte len vo výrobe, takže zatiaľ aspoň screen):
Ľahká časť za nami O8bQC50l

Ľahká časť Heroicov za nami. Teraz prichádza skutočný progress. Už budúci save sa všetci tešíme na Council of Elders. Držte nám palce! :-P
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

View user profile http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum