Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

2 posters

Go down

Lightdark - ProtPala/SPriest -  PRIJATÝ momentálne na FoG Empty Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

Post  Lightdark 29.05.13 5:18

Ahojte vsetci clenovia Guildy "Direct"


Nieco o mne: Takze mam 20 rokov (Moje real meno je Robo) a WoWko na ofiku hram od zaciatku ToC, predtym som hraval na freeckach ako je Anthoria.
Zijem v Anglicku kde som robil skolu a kde aj momentalne pracujem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moj Character: Panda Shadow Priest + Tauren Prot Paladin
Hlasim sa s tymito dvomi charaktermi a to s dovodu ze mam v oblube tankovanie ale nikdy som nemal moznost ako tank aj raidovat.
Shadow Priest je moj Main s ktorym mam najvetsie skusenosti

Link:

Code:
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-blade/Darklights/simple
Code:
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bublle/simple



Profesie: Jewelcrafting (525) + Enchanting (525) + Cooking (525) na SPcku, na Tankovi idem robit Alch/BS

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Main Spec/Off Spec:
Takze primarne sa hlasim s Tankom kedze je to Spec s ktorym sa snazim trosku viac dostat do raidovania, ale mojho Shadow mam stale rad takze preferenciu co by ste chcely necham na vas, ja budem urcite hrat oboje.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UI:
Code:
http://postimg.org/image/qj9iqnpn7/
Code:
http://postimg.org/image/ym7p1za8j/
Code:
http://postimg.org/image/vjmqdrql1/

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WoL:
Bohuzial kvoly dlhsej neaktivite na WOWku nemam ziadne aktualne logy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Guild Historia: Firestorm(na zaciatku wotlk), neskor Disbanded R2, neskor transfer na BB kde som bol v Equlibrium. Bohuzial obe gildy rozpadnute, ako to slo dole vodou s EQ a ich clenmy tak som prestal aj hrat,vela clenov islo do Black Division. Momentalne sa snazim do toho dostat spet a zacat znovu raidovat kedze je to nieco co mam velmi rad a to je kilovanie bossov v priatelskom kolektive, avsak kedze som dlhsie nehral tak kvoly tomu je aj moj gear "outdated".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nejake dodatocne Info:
Internet/Pocitac bez problemov hram na full detailoch bez lagov, internet mma stabilny 60MB optiku.
Raid time my vyhovuje a nemaly by byt absolutne ziadne problemy s raidovacim casom a prichodom na raid. Pracujem Po-Piatok avsak pridem okolo pol4tej vasho casu domov, takze problem by nemal byt ziadny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dufam ze o mojej prihlaske pouvazujete aj ked pokial ide o aktualny kontent a gear vela toho nemam, ale mam celkom bohate skusenosti s hardcore raidovanim a myslim si ze gear je len detail ktory sa da dobrat. Mam skusenosti aj s leadrovanim, byvaval som aj Clko dpsiek v jednej anglickej casualne gilde a nemam problemy mat nejaku zodpovednost voci gilde.

PS: Dufam ze nevadi ze som si spravil Prihlasku podla seba:)


S pozdravom Lightdark:)

Lightdark

Posts : 3
Join date : 2013-05-29
Age : 32

Back to top Go down

Lightdark - ProtPala/SPriest -  PRIJATÝ momentálne na FoG Empty Re: Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

Post  Nytaha 29.05.13 10:48

Ahoj,

určite mi nevadí tvoja forma písania prihlášky, naopak je mi to celkom sympatické že si si dal prácu a napísal to po svojom Smile

Určite uznáš, že tvoj ilvl nie je momentálne na ToT pravdepodobne ani normál. Okrem toho, máme na 100% stáleho prot paladina, takže miesto ti môžem ponúknuť jedine s SP, ale malo by to určité podmienky.

Určite dobrať EQ + poprechádzať pár krát ToT LFR + aj starý content by sa ti hodil - tu na DT sa chodí často, skladáme to sem tam aj my a nejaký ten alt run.

Šikovným ľudom nezatváram dvere, okrem toho mám dobré referencie celkom na teba, takže ma zastihni niekedy na charactere Nytaha/Nyt/Zynnaya alebo sa spýtaj, možno budem ešte na niečom inom.

Môžeme sa dohodnúť, že zatiaľ by som to nechala na FoGovi a podľa toho, ako ti pôjde doberanie gearu, ti dám príležitosť do Trialu nasledovne.

Samozrejme záleží aj od toho, či s tým súhlasíš. Počkám na tvoje vyjadrenie.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Lightdark - ProtPala/SPriest -  PRIJATÝ momentálne na FoG Empty Re: Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

Post  Lightdark 29.05.13 10:56

Zdravim, v tom pripade toho Tanka by som mal ako buduceho Alta by sa dalo povedat takze to nieje problem. Samozrejme ze moj eq je vazne na nic, bohuzial ako som spominal dlhsie som bol neaktivny takze mam toho co dobiehat. Gear/veci o svojej klase/Bossovia, raidy, na tom vsetkom si urcite spravim svoje vyzkumy:) Pravdepodobne zajtra poobede sa urcite ozvem teda (rano do prace). Samozrejme ze som necakal s mojim gearom, ze ma date hned do hc progressu, ziskat postupne gear a dohnat aktualny kontent bolo pre mna samozrejmostou hned od zaciatku:)

Lightdark

Posts : 3
Join date : 2013-05-29
Age : 32

Back to top Go down

Lightdark - ProtPala/SPriest -  PRIJATÝ momentálne na FoG Empty Re: Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

Post  Nytaha 30.05.13 4:11

Medzi sebou sme dohodnutí - zatiaľ FoG - po oboznámení s contentom + novým priestom môže požiadať o trial Wink

//Locked.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Lightdark - ProtPala/SPriest -  PRIJATÝ momentálne na FoG Empty Re: Lightdark - ProtPala/SPriest - PRIJATÝ momentálne na FoG

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum