Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

3 posters

Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Cmx 09.06.13 23:56

Nick: Çmx (armory link)

Class: Rogue 90 lvl 504 ilvl

alts:
Cmx (armory link)
ßmx (armory link)

- alty sem dávám jen pro představu co mám dole na hc

Screen UI: http://tinypic.com/view.php?pic=2rhu240&s=5

Jméno: Adam (lepší ale Afro)

Věk: 22

Bydliště: Pardubice (město perníku, pečeme i vaříme:), Východní Čechy

PC výbava: hraji na notebooku Lenovo

Cpu: Intel Core i7 2.20GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GT 555M
Internet: kabelové připojení 29,6 Mbit/s
TS: mám, majk mám taky, pusu taky

Experience: samozřejmě vše na normal, na HC: 1,2,4,5,6 a skoro 10ka, wipe na 7%

Informace o minulosti ve WoW:
Moje začátky se datují na Vanilce na serveru Shadowmoon EU, kde jsem působil v guilde Noční Hlídka, poté jsem se přemístil na free server Twinstar kde jsem přes 2 roky hrál v guilde Sanguineus Adamas. Začátkem Cataclysm jsem se vrátil na offi na DT, kde jsme znova založili guildu SA (10 man), pak pauza. Prichodem MOP jsem hral za monka u Valion, poté kvuli kamarádům mága v SA (na pozici officir), která se před 14 dny rozpadla diky GuM (kterej se na to s prominutím vysral), většina guilda přešla do Tangled Wire (25 man), 25ka proste není pro mě, a můj ntb to taky nezvládá. Jsem zvyklej na 10man se vším všudy. Celou dobu jsem hrál maga, přestal mě bavit vyexpil jsem si rogue. Guilda se rozpadla a TW nabírala pouze healery tak jsem tam sel s dalším altem monkem. K Vám se hlásim s rogue, protože mě nejvíc baví a jsem rozenej melee (Very Happy). Jedinný problém tu asi bude s gearem. Dělám pro to všechno abych nabral. Nemám moc štěstí na loot.

Jsem shopny mít 100% docházku (pondeli, streda ctvrtek mi absolutne vyhovuje)
Hledám stálou raidovací grupu, rozhodně nechci byt náhradník

Něco o mě: Mám rád hudbu ženy alkohol. Jsem bezkonfliktni typ, ale kdyz vidim ze někdo něco poruší 10x zasebou tak ho vyhlásim. Nejsem žádnej narcis, ale jsem zvyklej byt v top guildach a top v dmg meterech. Když nebudu, beru to jako vyzvu a silnou konkurenci a zaberu ješte víc Smile Mimo jiné studuji na aplikované kybernetice v HK (nepustili mě k maturitě, maturuji až v září :/). Baví mě video tvorba a grafika (nějake guildovni videa co jsem dělal: Lei Shen normal, Ji-Kun heroic)

Příjemné čtení

Cmx

Cmx

Posts : 3
Join date : 2013-06-09

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Onehorn 10.06.13 6:24

Ahoj,

nasa guilda je aktualne v celku "preplnena" meleeckami, z toho 2 roguny, takze nech to je akokolvek, pre rogunu miesto naozaj nemame, obzvlast nie pre podgearovanu, ktora by nam nijak nepomohla v aktualnom progresse (9. Heroic).
Hladame prioritne jedno rangedko, ktore by bolo schopne rovno nabehnut do progressu tam, kde sme. Nemame uz priestor niekoho gearovat.

Ak by si si premyslel, ze by si chcel hrat toho maga a presvedcil nas na triale s nim, o mieste by sa dalo uvazovat. Ale ak naozaj chces hrat jedine rogunu, budes musiet pozerat inam, zial.

Onehorn
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Cmx 10.06.13 6:42

řeknu to tak jak to je, jde mi hlavne o to, najit poradnou partu na raidy/progress. takže se přispůsobim, ja koukal hlavne na vas aktualni nabor, tam mate Rogue, tak sem nevahal. Pokud je v tom problem a nemate cas na gearovani novyho cloveka, nemam problem stim, hrat maga.

EDIT: Prozkoumaval sem dukladne vase logy, ste na tom s ranged docela spatne no, slusnej je u vas akorat ten warlock jinak dost bida, napr. u maga nepochopim jak muze na ilvl 533 nemit hit cap. Melee mate dost dobry.

No cekam na vasi odpoved, kazdopadne jsem dalsi id shopnej nastoupit na trial, pokud by jste meli zajem tedy Smile

Přikladam screen UI u magovky

https://i.servimg.com/u/f82/18/35/31/76/wowscr10.jpg

a bohuzel logy jsem nenasel pouze jeden kde jsem byl s arcane: takze asi k nicemu ale dam ho sem Very Happy

http://www.worldoflogs.com/reports/eh76vhqf9mke2f5p/

Cmx

Posts : 3
Join date : 2013-06-09

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Onehorn 11.06.13 7:34

Ahoj,

tak nakoniec, aktualne sme nabrali este jedneho kandidata a dosiahli sme limit (alebo mozno trochu cez limit) ludi na raid. Zial, dobratim este jedneho DPS by sme uz pomaly ani nemali ako si vas vsetkych otestovat. Kym sa nam pripadne trial nejakym sposobom neprefiltruje, nebudeme mat dalsi priestor pre nabor.

Dakujeme za zaujem, vela stastia pri pripadnom hladani guildy inde.

Onehorn
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Cmx 11.06.13 9:33

No sem rad ze ma clovek vetsi sanci bez prihlasky nez s prihlaskou.

Hodne stesti v progresu.

Cmx

Cmx

Posts : 3
Join date : 2013-06-09

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 11.06.13 12:22

Ahoj,

ako posledný koment k tejto prihláške ti poviem len jedno: nikdy neurážaj a nepodceňuj ľudí, ktorí sú v guilde, do ktorej sa chceš dostať.
V prvom rade to nebudí dobrý dojem, po druhé nemáš šajnu čo ten človek mohol robiť na fajte, či ho nezachránil niečím a či niečo neobetoval zo svojho DPS v rámci killu.

Príde mi to veľmi zvláštne a zaujímavé, každopádne ak by som mala evidentné výhrady k niektorým naším DPSkám už s nimi nehráme a nezabíjame HCčká - čo sa nám darí celkom dobre.

Ďakujem za tvoj záujem a dúfam, že v stávajúcej guilde Tangled Wire nebudeš tiež podceňovať svojich spoluhráčov.

P.S. máš viacero logov, ktoré tu nebudem postovať, pretože to nie je treba, ale druhý raz pamätaj, že sa dajú nájsť aj inými spôsobmi a ver, že mi si ich vieme nájsť Wink
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Çmx - Assassination Rogue - /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum