Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

4 posters

Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Koksot 01.12.13 12:46

Info o postave : Balance, resto druid

Nick : Koksot http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Koksot/simple

UI Screenshot: https://2img.net/h/s14.postimg.cc/pztdellkh/screen.jpg


Osobné info

Meno:Róbert

Vek:20

Kde bývaš/odkiaľ hráš: Trnava, Slovensko
Tak Volam sa Robo, som z Trnavy mam 20 som rok po skole pol roka som robil v Anglicku a teraz momentalne robim Team Leadera v jednom sklade.Inac rad hravam WoWko,Dotu,Diablo chodim hravat floorball a toje asi tak vsetko.



PC konfigurácia:
Intel Core i3 CPU 530 2.93GHz
Nvidia GeForce GTX 240 (pod stromcek bude nova)
4GB DDR3 1600MHz

Net pripojenie : http://www.speedtest.net/my-result/3138007781

Povinný TS3 - Ano

Povinný mic - Ano, sice sa niekedy stane ze zacne piskat ale inac je dobry Very Happy



Info o postavičke : Takze, wowko hravam uz asi 4-5 rokov neviem presne zacinal som samozrejme ked som bol este vo veku kedy som si hovoril nieco v style "kdo moze za tu hru platit" takze som hraval na freecku od TBCcka ale to vas asi moc nezaujma . Na offik som prisiel asi mesiac  pred koncom patchu 5.2 kde som stacil zabit len tot na normale v guilde Fatality potom som presiel do WFA Confederacy r2 a tam raidoval  chvilu leavol som lebo ma nebavilo casual raidovanie s ludmi co vobec nevedeli.
Moja posledna guilda bola Jericho v ktorej som vyprogresoval 7bosov na HC. Aktualne som v guilde Spolocenstvo kde som isiel pomoct kamosom zo Soo normal
Do Directu by som chcel hlavne kvoli kvalitnemu raidovaniu a progresu.


Si schopný mať +- 100% dochádzku? (raid time streda, štvrtok, pondelok 19:30-23:30 h) S tym problem nemam som tu skoro kazdy den

Koksot

Posts : 4
Join date : 2013-12-01

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Jupii 02.12.13 2:11

Huja Koksot,
dival jsem se na logy Jericha a nasel jsme nasledujici, pokud je neco jinak dej vedet (v zavorce je rozpeti dps z nasich poslednich logu):

Immerseus 182-187k (238 - 346)
Fallen Protectors 289k, 299k, 304k, 306k (341 - 409)
Norushen 305-328k (346 - 463)
Sha of Pride 235k, 239k, 245k, 249k (263 - 377)
Galakras 264k, 275k, 282k (285 - 383)
Iron Juggernaut 240k (238 - 346)

Jupii

Posts : 12
Join date : 2013-08-07

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 02.12.13 5:22

Ahoj Koksot,

budem mať pár otázok, tak si ich spíšem do bodov aby sme to mali prehľadnejšie.

1) Vidím bindy po 8, hrávaš na WSAD? Pretože keď áno, neviem si predstaviť ako to namačkneš, keď nie objasniť prosím.
2) Nevidím bind na sovej forme, starfall, barskin, solarm beam, rebirth atď. Naklikávaš to? Pretože na niektorých HC, kde sa vyžaduje rýchla reakcia, to neviem či dokážeš tak rýchlo zmačknúť resp. som si istá že nie.
3) Máš pomerne vysoký ilvl - veľa našich by ti závidelo aj snáď, napriek tomu tie čísla sú také nemastné - neslané, vieš mi to nejako v skratke objasniť prečo? Úprimnosť ocením, ďalej sa s tým dá pracovať.
4) Skinning nie je raidovacia profesia, ak vyslovene z nej nečerpáš veľmi výdatne tak budem požadovať zmenu na nejakú lepšiu - na farmenie takýchto vecí sú tu alti. Teda otázka - akú si dáš namiesto nej?
5) Máš momentálne zabitých 6 HC bossov v podstate na farme a jedného predpokladám, že first kill, si schopný sa to sám doučiť resp. sa mimo raid timeu popýtať sám a iniciatívne, ako to chodíme? V raide už nie je priestor na vysvetľovanie a doúčanie, ideme veľmi rýchlo farmu.

Zatiaľ všetko, možno ma niečo ešte napadne bounce 
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Koksot 02.12.13 10:43

1) hej hravam na WSAD normalne mam spelly od 1-5 ale momentalne mam novu klavesnicu na ktorej to zatial neviem nabindovat na makro klavesy takze som to musel spravit cez makra a pri nich som nic nenapisal inac moje normalne bindy vypadali asi takto https://2img.net/h/s11.postimg.cc/wc0ubvypf/Wo_WScrn_Shot_120113_173050.jpg
2)bindy na sovu forme nepotrebujem mat pretoze som skoro stale v sove okrem situaci ked hadzem macku/medveda  vacsinou to mam v tych pripadoch vytalentene na Displacer Beast=blink a to mam bindnute napriklad na thokovi/sha to mam normalne spravene ze mam na 5-ke sovu v macke/medvedovi
3)neviem ake logy mas ale mozno su to logy este s progresu kde som daval vacsi doraz na dodrziavanie taktiky az potom dmg
4)ano viem sice mam z toho 480critu ale toje nic prerobym to na engineering
5)ano samozrejme tak zatial mam vsetkych bosov na HC pozretych len na videach/streamoch ako to davaju iny s tym by som nemal mat problem

Koksot

Posts : 4
Join date : 2013-12-01

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 02.12.13 11:37

Och, ako pozerám k bodu 2 som sa zle vyjadrila Very Happy

Myslela som Incarnation, Rebirth, Starfall a Barskin. Ale máš to trochu inak na tomto screene, odporúčam prehodiť combíčka X-C (n), o tom sa môžeme pobaviť ingame, keď sa tam dostavím niekedy v stredu Smile

Inak aby si mal predstavivosť čerpám z :

http://worldoflogs.com/reports/3phjfgb7uc1xa6vu/rankinfo/ - 20.11.
http://worldoflogs.com/reports/ftlqkoobc7hdyro0/rankinfo/ - 14.11.

Počkám ešte na Onehorna čo povie, zatiaľ som tentative.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Onehorn 03.12.13 2:06

Po chvile zvazovania... nemame v logoch velmi z coho porovnavat, kedze polovicu casu si aj tak healoval. To, ze nemas dotiahnute klavesove skratky a ze netusim, ako si sledujes Eclipsu je viac menej tvoja vec, kym budes schopny stale tocit dps, mne to moze byt v celku jedno.

Podstatnejsie body:
- 11 HC bossov mame na farme a nemoze sa stat, ze by si prisiel na ktorehokolvek z nich bez toho, aby si vedel presne, co tam mas robit.
- aj na progresse chceme top dps, takze sa nemoze stat, ze tam budes mat o 50-100k menej dps, "pretoze to bol progress a focusoval si sa na mechaniku fightu" - to uz na poslednych HCckach neplati, musis zvladat oboje.
- neocakavaj, ze sa na triale dostanes na vsetky fighty ani so 100% priestorom na raide, urcite nie zo zaciatku.

Ak ti toto vyhovuje a chces to u nas skusit, som ochotny ti dat triala a moznost predviest sa.

Som ZA prijatie na trial.
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 04.12.13 1:06

Počkám do dneska večer, na farme môže byť test raid, ak sa nevyjadríš pozitívne/negatívne uzavriem to.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Koksot 04.12.13 1:21

ok, takze dnes vecer test raid ak to spravne chapem budem tu

Koksot

Posts : 4
Join date : 2013-12-01

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 04.12.13 1:23

19:20 máme invite, hľadaj nick Nyt
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/ Empty Re: Koksot Boomkin - /PRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum