Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

3 posters

Go down

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/ Empty Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

Post  Imeon 18.09.13 21:24

Zdravím guildu Direct!

Již delší dobu hledám nějakou kvalitní 10-man guildu a nedávno jsem narazil na vás. Po krátkém prozkoumání vaší stránky jsem se rozhodl, že si zkusím napsat přihlášku.
Tak tedy začneme Very Happy

Já a RL:

Jmenuji se Karel, je mi 20 let a žiju v Praze (kde se žije blaze). Zde také v současnosti studuju druhý ročník Fakulty Informačních Technologií ČVUTu. Kromě WoW a počítače je již od malička mou velkou vášní fotbal, který pravidelně hraju s partou kamarádů, takže kdyby si chtěl někdo z Prahy začutat, rádi ho vezmem mezi sebe Very Happy.

Já a WoW:

WoWko jsem podobně jako většina současných hráčů začal hrát na freečku, za dob ranného TBC (rok 2007). Mým prvním serverem byl Forgotten Sanctuary, což byl pozůstatek z placeného serveru Rousinovko. Už tady byla má první a hlavní postava rogue, což setrvalo až do současnosti. Po rozpadu ForSanu z důvodu malého počtu lidí (obvykle bývalo online do 30 lidí) jsem se přesunul na další free server, Dark Demon. Zde jsem už pravidelně raidoval a s tamní guildou Old school jsme to dotáhli na nejlepší guildu serveru. Bohužel se časem i tento server rozpadl díky několika lidem ze správy. Následovala asi půl roční pauza, po které jsem se rozhodl neriskovat další možnou ztrátu vypiplané postavy na nějakém freečku a místo toho jsem s končícím Wotlkem zamířil na ofik, konkrétně tedy na Drak'thul.
Moje první guilda zde byla Conqueror Empire, poměrně pohodová 10-man guilda kde jsem si ještě stihl odprogressovat a zabít LK. Po nástupu Cataclysmu guilda jeste chvíli raidovala (vyčistili jsme celý normal všech tří raidů a začali progressovat hc), ale při pokusu o sloučení dvou desítek do 25ky se guilda místo toho rozpadla.
Následně jsem tedy odešel do guildy FEARZ. Tuto guildu osobně považuji doposavad za nejlepší ve které jsem byl. V období FL jsme se pohybovali v top 10 a hlavně se zde sešla parta super lidí, takže každý raid byl zábava. Naneštěstí se po téměř roce úspěšného raidování rozhodl RL skončit z WoW. Přes veškerou snahu raidovat dál se již po pár lockoutech poznalo, jak důležitou roli může hrát v raidu jeden člověk a jak bez pořádného vedení nelze dosáhnout úspěchu, načež se guilda nedlouho na to rozpadla.
Následovala zhruba půlroku krátka epizoda v guildě Riders of Apocalypse/Ecthalion, kam jsem šel zejména za známými, bohužel z hlediska raidování nebyla tak úspěšná, progressování bylo pomalé a neefektivní, a tak ani tato guilda dlouho nevydržela.
Zhruba před rokem jsem vstoupil do své zatím poslední guildy, Status Quo. Tato guilda rozhodně měla na to být v MoP konstantní členkou Top 10 (kde jsme i na začátku ToT byli) a možná i líp, bohužel dřívější spory ve vedení, odchod mnoha lidí a nedostatek nových, resp. častá obměna lidí a tím horší sehrávání zapříčinila zpomalení progressu. Navíc ke konci školního roku docházelo čím dal tím častěji k odpadávání raidů důsledkem nedostatku lidí. K úplnému konci SQ jsem bohužel nechtěně přispěl i já sám, když mi na začátku června kleknul na několik týdnů počítač a nebyl jsem tedy schopný raidování. Do toho navíc odešlo několik lidí z jádra a guilda se stala inactive. Většinu prázdnin jsem tedy vůbec nehrál, zejména z důvodu téměř měsíc a půl dlouhého pobytu v zahraničí a začal jsem znovu až koncem srpna.

Moje postava:

Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Imeon/simple

Bohužel vlivem téměř tříměsíční pauzy, kdy můj jakýkoliv progress defakto skončil začátkem června, není můj gear zcela ideální, navíc jsem naneštěstí ještě nestihl posbírat všech 12 Titan Runestonu (mám 11), zejména díky tomu že za předposlední čtyři lockouty mi dropnul vždy jen ten jeden jistý z Lei Shena. Příští lockout tedy cloak uz na 100% budu mít.

Main profese Lw a Eng, vše vymaxované.

UI: http://postimg.org/image/sadgr86fx/

Zkušeností jsem za šest let hraní roguny posbíral poměrně dost a myslím si, že svou postavu relativně ovládám, ikdyž samozřejmě vždy je prostor ke zlepšení. Raidoval jsem za všechny tři specky takže respec v případě nutnostni není problém.

Můj počítač/připojení:

Procesor - Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 2x 3.00GHz
Ram - 4,00 GB
Grafika - GeForce GTX 460

V raidu stabilně 35 až 50 fps.

Internet - ADSL o2 10Mb, latence stabilně do 90ms, vyjímečně se musí restartovat modem, záležitost 5 min.

TS3 i mikrofon mám.

Raid time:

S raid timem jsem obeznámen a jsem vesměs schopen držet 100% účast, jediný problém by nastal ve čtvrtek kdy mi poslední přednáška končí v 19:30 a doma bych mohl být až před 20:00. Zatím nevím jak moc bude tato přednáška poctatná a je možné, že na ni vůbec chodit nebudu nebo z ní alespoň budu odcházet dřív.

Závěrem:

Vaší guildu jsem si vybral zejména proto, že si od ní slibuju férový přístup, přátelský kolektiv a kvalitní progress a mohu vás ujistit, že o to samé se budu snažit i já. Těším se na naší eventuální spolupráci Smile.
Imeon
Imeon

Posts : 4
Join date : 2013-09-18
Age : 31

Back to top Go down

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/ Empty Re: Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 18.09.13 22:10

Ahoj,

prihláška zapôsobila, veľmi pekne napísané, asi sa mi prvý krát stane že sa nemám na čo opýtať. Very Happy

Gear máš v poriadku až na slabší ilvl, ale to si vysvetlil v prihláške. Momentálne máme jedno meele - monka a jedného napol meele - skôr healera teraz, takže by to veľmi záležalo od tvojho výkonu, či by si sa dostal do pevnej zostavy časom.

Na začiatku ti neviem ponúknuť 100% post ako trialovi aj z dôvodu slabšieho gearu, predsa len naši už majú 550 a v dps by to bolo znať na progresse, ale na farme by sme ťa mohli obliecť ak by si sa osvedčil Smile

Takže za mňa PRO, uvidíme, čo v tebe je.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/ Empty Re: Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

Post  Onehorn 19.09.13 2:04

Podobne ako Nyt musim uznat, prihlaska napisana velmi pekne. Dobra roguna sa hodi skoro kedykolvek, uvidime, ci budes ta dobra roguna Smile Som ZA to dat ti sancu u nas na triale.

Onehorn
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/ Empty Re: Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

Post  Nytaha 19.09.13 2:36

Takže PRIJATÝ, napíš si mne alebo Onehornovi o inv a už sme dohodnutý, že si doštuduješ bossov a prípadne ťa ostestujeme už dneska.

//LOCKED.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/ Empty Re: Imeon - Rogue - /PRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum