Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

3 posters

Go down

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/ Empty Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

Post  Rorcco 13.04.13 2:49

Nick: Rorcoo , ALT (Picohlav)
UI :http://postimg.org/image/l82pk1hjn/ada2acc2/

Meno: Jan Zamba
Vek: 25
Mesto: Trebisov ..slovakia

PC....blablabla..hrajem na full a nemam snim ziaden problem
pripojenie: T-com 100mb/s

Mumble TS3 vsetko mam..aj s mikrakom

Rorcco: info omne je take ze nemam tuna nic odprogressovane..to je velke minus to viem..ale na druhej strane dochadzka je nadpriemerna Very Happy..rychlo sa ucim a niesom failer...volneho casu mam vela cize niet problem s RT..
..co sa tyka miesta v raide..viem ze sa do r1 mozno ani nedostanem..ale som schopny zabojovat v alt runoch alebo vo farmaRaidoch o miesto v zostave...a ani striedacka mi nevadi...ide mi len oto aby som bol v dobrom kolektive co si myslim ze uvas je..poznam tam zo 2 osoby Very Happy...
btw...za gramatiku a za topic ktory ani neviem kde presne som postnul..sa ospravedlnujem...na otazky som ochotny odpovedat...najlepsie ingame Very Happy

Rorcco

Posts : 1
Join date : 2013-04-13

Back to top Go down

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

Post  Kirbeg 13.04.13 4:46

Ahoj Rorccu napsal jsi to do správné sekce. Co vím tak v guild je teď jeden aktivní lock "Ishiraq" a R2 u nás není... Jelikož tě znám tak bych pro tvé přijetí byl ale mé slovo nemá žádnou váhu tak když tak napiš po víkendu hráči "Onehorn" nebo "Caalise" (Oba jsou teď na víkend u Palouska na guild srazu) a oni ti řeknou co a jak.
PS: Napsal si tam špatný nick tak přihodím odkaz na tvé armory.
http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Rorcco/simple

Kirbeg

Posts : 7
Join date : 2013-03-19

Back to top Go down

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 14.04.13 22:43

Ahoj Rorcco,

demolock sa teraz momentálne nechodí, aspoň pokiaľ ja viem. Skús Destro/Affli, ale podľa všetkého destro teraz točí pekné čísla a affli sa oplatí len na nejaké špecifické fajty. Popozeraj sa okolo, doštuduj locka a osvoj si taktiky, u mňa zatiaľ na FoGa nie je problém, aspoň uvidíš, ako to u nás chodí a či má vôbec zmysel snažiť sa pre teba Very Happy

Kľudne počúvaj naše TSko počas raid timeu, rozprávaj sa s našimi memberami (veľa z nich je ochotných poradiť v hocičom) + sem tam robíme nejaký alt runík, takže časom by si sa uplatnil ak na sebe fakt zamakáš.

Takže zatiaľ PRO na FoGa, časom možno raidera ak sa nám zapáčiš a my tebe Wink
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 20.04.13 8:03

Bolo to tu dosť otvorené, nevidím žiadnu reakciu ani mi nikto nenapísal z toho dedukujem, že si si našiel miesto inde tudíž - NEPRIJATÝ.

//LOCKED.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Prihlaska : demolock /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum