Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raid leader sa niekedy naozaj nezdá !

Go down

Raid leader sa niekedy naozaj nezdá ! Empty Raid leader sa niekedy naozaj nezdá !

Post  Nytaha 09.06.13 17:35

Tak, bolo načase napísať po dlhej dobe novinku. Možno nebude taká zaujímavá ako od Onehorna, ale napriek tomu som sa rozhodla, že ju napíšem ja.

Naša guilda sa dostala na 8/13 HC v momentálnom contente. Samozrejme, vždy ide viacej, ale aj oveľa menej a za tri raidovacie dni je to pre mňa významný úspech. Čakajú nás ďalšie 4 HCčka + Ra-den, ak Boh dá a naša partia vydrží, ale nebojím sa toho.

Ako raid leader som väčšinu často prísna, nahnevaná, nepríjemná atď., veď ma poznáte. Možno vám dokonca príde, že som neznesiteľná. Verím vám ! Very Happy Napriek tomu, vždy po kille príde taká istá radosť ako u vás. A možno vás ani nechválim ani toľko, čo by bolo treba. Niektorých Wink Aj keď sa to nezdá, som rada, že máme takú raidovaciu partiu, akú máme. Z vlastnej skúsenosti (možno aj vy máte takú) dokáže kolektív pokaziť celú radosť z hry a výhier v nej.

Preto trochu netradičná novinka. Všetkým svojim raiderom ďakujem za pevné nervy za doterajšie a budúce killy, ich ochotu sa striedať a sedieť, keď je to nutné a vytrvalosť počúvať "annoying" raid leadra + snahu na raidoch. Niektorým obzvlášť ďakujem za prípravu na raidy, taktiky a pomoc s vymýšľaním, ako to vôbec pôjdeme. Naozaj si toho vážim.

Tak, koniec emotívnej časti. Hor sa do ďalších killov. cheers

Poznámka redakcie: Autor písal článok po prebdených 36 hodinách pred skúškou. Ak tam nájdete chyby, je to čisto váš očný klam !
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum