Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

3 posters

Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Bananacz 05.07.13 11:03

Info o postave (nutné vyplniť!) :

Nick (+ realm, ak nie Drak'thul EU; prípadne link na armory): Bananacz, http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Bananacz/advanced

UI Screenshot: https://i.imgur.com/lpDWqy6.jpg
P.S: Je to target dummy a jen takové orientační, z technických důvodů jsem musel nedávno resetovat UI a dávat nové, staré mi působilo potíže, takže nemám žádný screen přímo z raidu.

Osobné info (čo by sme radi vedeli, ale nemusíme, povinnosť vyplniť VEK!) :

Meno: Aleš (Preferuju přezdívku Banán)

Vek: 15

Kde bývaš/odkiaľ hráš: Zlínský Kraj



PC info (nutné dopísať!):

PC konfigurácia:
MB: INTEL MB DH67BL/BEARUP LAKE
CPU: Intel Core i5-2380P (Quadcore, 3.1GHz, Turbo 3.4GHz)
GPU: ASUS nVIDIA ENGTX560 Ti
RAM: Kingston 8GB (Kit 2x4GB) 1333MHz DDR3
HDD: WD CAVIAR BLUE WD10EALX 1TB SATA/600 32MB cache
DISPLAY: Primární: DELL S2340L, 23", 16:9, 1920x1080/ 1000:1 Sekundární: LG Flatron Slim, 19", 1280x1024
AUDIO: G35 7.1 Surround Sound Gaming Headset
MOUSE: SteelSeries - World of Warcraft®️ MMO Gaming Mouse
KEYBOARD: Dell, obyčejná
Net pripojenie (wifina, kábel, poskytovateľ atď. ideálne aj ping):
Bezdrátové připojení (anténa, opravdu nejsem na Wifi u sousedů Very Happy)
Rychlost: 8 MBit / 8 Mbit
Odezva: ~ 30ms

Povinný TS3 - máš? ANO

Povinný mic - máš? ANO

Info o postavičke (nutné taktiež): - VIZ DOLE.

Kde si už raidoval? Na akej pozícii? Prečo si leavol?
Archaic Sun - guilda, do které jsem šel jenom, protože tam byl brácha. 2 raidy týdně, slack - leave.
Prdící veverky - fajn guilda, s kterou jsem raidoval hlavně T14, v T15 jsem s nimi zabil 2 bosse a přechod
Silver Legion - fajn guilda, v které nyní opět jsem, T15, 2/13HC, první odchod kvůli nedodělání LW (neměl jsem moc času v té době) - nyní mám 600.
Andílci - v této guildě se mi nelíbila atmosféra, byl jsem zde chvilku, chuť vyzkoušet 25man 2/13HC

Si schopný mať +- 100% dochádzku? (raid time streda, štvrtok, pondelok 19:30-23:30 h)
Myslím, že ano, s tímto jsem nikdy neměl problém.

Info o postavičke (nutné taktiež):
[ Rozepíšu se nejen o postavičce ingame, ale i o mě irl ]
Můj hunter žije na Drak'thulu celkem krátce. Respektive na offíku jsem začal hrát po dlouhé pauze až někdy před patchem 5.1.
Ohledně mých talentových specializací, od nedávna jsem se začal specializovat na BEAST MASTERY jako moji specializace pro single-target. Před tím sem ji moc nehrál a tak se ji teprve pořádně učím a SURVIVAL jsem si překopal na AOE bosse, každopádně vždy může nastat změna a tak si nosím své Tome of Clear Mind vždy s sebou.
(A pokud jich nemám dost, mám mamuta s vendorama)
Ze začátku jsem hrával na bráchovu účtu, od vanilly až po WoTLK, Cataclysm mě nějak nezaujal a tak jsem si hrával WoTLK na privátech, brácha asi v čtvrtce nebo půlce Cata ůčet taky pozastavil. Na MOP jsme se dohodli, že se vrátíme a tak jsem si založil vlastní ůčet. Doexpil jsem asi za 3/4 měsíce a vrhl jsem se na raidování. Bohužel z freeček jsem nebyl nejlépe naučený a tak jsem si ze začátku v guildách nedělal zrovna špičkovou reputaci. Dnes už na ofíku nějaký ten pátek hraju, takže se snažím chovat slušně a mluvím opravdu jen, pokud je to nutné. Bohužel jsem celkem ukecaný a tak se rád mimo raid taky rád pobavím i pobavím. (Chat i zábava).
V nynější guildě zatím ještě pořád jsem, leave jsem ani nějak neplánoval, ale když jsem viděl, že sháníte huntra, tak sem si řekl, proč to nezkusit. Progressování na hard mode se mi zdá být odlišné od normálů (v stávající guildě) a nějak mi to nesedlo.
Každopádně poslední dobou jsem měl obrovské problémy s lagama a to obrovské. Lagspike na 20-40sekund, dělalo mi to jen u WoWka. (Nikoliv od strany ISP) Tyhle problémy jsem NAŠTĚSTÍ VYŘEŠIL a spočívalo to v neshodě nějakých addonů po 5.3, jak již jsem nahoře psal, musel jsem je smazat a najít si UI nové. Takže kvůli lagům v logách mám DPS mnohem nižší, než opravdu můžu podat. Každopádně nejsem všeználek a snažím se pořád zlepšovat. Bohužel jsem zaváhal a zvolil špatnou trinketu a tak ji potřebuji vyměnit za Bad Juju z Councilu, ale to je trochu vedlejší, ale občas mě to taky DPS ovlivní. Studuju různé theorycrafty, projíždím guidy, chodím LFR jen tak pro radost, abych si mohl procvičit rotace a vyzkoušet ze své classy vymáčknout co nejvíce. Snažím se pořád a pořád zlepšovat, vychytávat všechno co můžu, řešit chyby a pracovat na všech nedostatcích. Dívam se i na armory top hunterů a sleduju co dělají, koukám na videa.

Nevím, jestli Vám ale bude můj progress stačit. Co můžu ale zaručit je, že pokud mě vezmete, tak se všechny doučím a pořádně projdu, proštuduju. Zkušenosti mám zatím 2/13HC na kill a Tortos začátky progressu. Raidování mě baví a jak už jsem psal, snažím se pořád zlepšovat.

Další co můžu nabídnout je natáčení videií ve FullHD a poté uploadování na youtube, popřípadě nějaký skills v Photoshopu, Sony Vegas, aj.
Díky, doufám, že vše co jsem chtěl napsat jsem napsal, protože jsem se do toho trochu zamotal.

Hodně zdaru,               s pozdravem Bananacz.


Last edited by Nytaha on 08.07.13 23:35; edited 2 times in total (Reason for editing : Oprava)
Bananacz
Bananacz

Posts : 6
Join date : 2013-07-05

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Ishira 06.07.13 12:21

Ahoj,
nejdřív bych se chtěl omluvit za zpožděnou reakci na přihlášku, která je ovšem dobře napsána.
Tvůj gear ja na dobré úrovni, s 2/13 hc určitě nadprůměrný, cloak ovšem item lvl radikálně zvyšuje Smile. Zkušnosti s 2/13 hc určitě nejsou kdovíjak oslňující, ale to není nikterak závažný problém. Ten nastává, určitě si se s tím již setkal, v tvém věku. Nechci nikoho házet do stejného pytle, obzvlášť bez poznání daného člověka, ale setkal jsem se již ve WoW s několika tvými vrstvenci a nelze říci, že by to byla setkání přínosná. Jednak v morálce, přijmutí konstruktivní kritiky či otázky rodičů. Zažil jsem ale i vyjímky potvrzující pravidlo, takže bych konečné rozhodnutí ponechal po vzájemném rozhovoru na TS a po diskuzi mezi oficíry, kteři tu budou dnes odpoledne.

Ishira

Posts : 28
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Bananacz 06.07.13 12:37

Ahoj,
zpožděná reakce mi nevadí, je mi jasné, že někdo má jiné starosti, než každých 5 minut sledovat fórum.
Nikde jsem neviděl napsaný požadavek na věk (možná jsem slepý) a že jste sháněli huntera, tak jsem si řekl, proč to nezkusit. No, každopádně dokážu si živě představit, co si lidi o mě teď můžou myslet. Ohledně toho věku jsem se bál, že to někdo vzpomene a tak bych teda asi dál ani zkoušet pokračovat nechtěl, lidi si dělat předsudky a možná by i některým pak přišlo dělat mi naschvály, protože jsem v oné věkové skupině. S něčím takovým jsem se už setkal, takže bych to asi nechal plavat.
Nechci nikoho odsuzovat, ale opravdu se bojím, že ta kritika, kterou jsi vzpomněl, by pak byla i cílená, nejen ohledně hry, ale i ohledně věku.
Vzdávám se tedy jakékoliv šance, možná někdy příště, až budu starší :p

Každopádně děkuji, mějte se, hodně zdaru s posledními bossy a mějte se Smile
Bananacz
Bananacz

Posts : 6
Join date : 2013-07-05

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 06.07.13 23:39

Ahoj,

inu nikto ti tu nepovedal, žeby kritika bola na tvoj vek, s ktorým za nejakých okolností nemusí byť problém a to - prístup ku hre a zodpovednosti, dochádzke na raidy, výkonom a primeranému správaniu.

Máme tu rôzne vekové kategórie - ak sa nemýlim tak od 17 do +- 30 a vychádzame si ak sa to tak dá nazvať Very Happy

Takže skôr je tu otázka na teba, ako by si to zvládal. Pozerám, že naposledy si bol v Andílkoch, kde sa dá hovoriť o progresse.
Určite nároky zo strany výkonu na raide by boli náročnejšie, nakoľko je to aj 25 man aj nakoľko už sme ďaleko pred nimi v progresse a ideme to "tvrdšie". Ako by si zniesol napr. keby ti niekto povedal, že točíš "tužku" a bolo by treba sa popozerať inde, prekopať gear na iné gemy, enchanty, zmeniť talenty? Popral by si sa s tým alebo by si nad tým mávol rukou?

To sú tiež dôležité faktory, nad ktorými by si sa mal zamyslieť, či sa chceš pozerať po HC progresse alebo nie a keď áno, či dokážeš podať taký výkon ako naši stávajúci memberi ak nie viacej.

Nytaha
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Bananacz 08.07.13 11:55

Tak bohužel, zjistil jsem, že ten problém, co jsem myslel, že jsem vyřešil, vyřešený pořád není.
Problém není u mě ani u Blizzardu, ale u mého internetového providera. Zjistil sem, že mám celkem hustou ztrátu paketů, takže se WoWko občas začne dooooost lagovat, tudíž někdy je raidování lahoda, někdy je to problém. Do té doby, než tohle s ISP vyřeším, nebo ISP prostě jednoduše vyměním, tak nejsem moc dobrá možnost jako postavička do main raidů. Pokud to ale vyřeším a vy stále budete mít místo, rád bych se přidal.

Díky, s pozdravem Banana.
(Pro technické typy, ty ztráty paket jsou třeba 3-8%, pathping seznam.cz, někdy i víc, na Drak'Thul mi to vyhodilo i 100% v 1/5 logů. Razz )
Bananacz
Bananacz

Posts : 6
Join date : 2013-07-05

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 08.07.13 23:35

Ahoj,

nuž teda dobre, ak sa ti náhodou zmení situácia s netom tak daj vedieť, z tohoto hľadiska neprijatý.

//Locked.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Bananacz - BM / SURV Hunter - /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum