Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

5 posters

Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Woltarin 20.10.13 4:11

Pekný den prajem.

Osobné údaje:
Meno: Michal
Vek: 22
Bydlisko:Trenčín/SLovensko
Záujmy: šport,tunning,paintball,čítanie kníh.

Postava s kterou se hlásím:
Nick: Woltaine frost-unholy DK 557 ilvl
Profesie:Enchanting/BS
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Woltaine/advanced
Logy: http://www.worldoflogs.com/guilds/54590/


Wow historia:
Tak moje začiatky boli na servere Kull Tiras v jednej cz/sk guilde(jedinej na realme).Začal som v dobe TBC teda na konci datadisku. Po čase cca rok som sa presunul na Realm Burning Blade do guildy Restricted akofog za hráčom Dieggo.Neskor som sa koli raidovaniu rozhodol hladať niečo začiatočné a lahšie tak som hral v Guilde Parta Pusiniek pár mesiacov.Neskor som išiel do guildy Black eagles ked sa progresovalo FL hc.Vtej dobe sa guilde moc nedarilo tak sa niako prestalo raidovať tak som opustil guildu a išiel som dalej.Po čase som vyleveloval warlocka s ktorým som sa pridal do Rád restricted meno warlocka je Alazai.Guilda super vedela čo má robiť,vie si splniť ciel ktorý si dajú,kolektív perfektný a hlavne super prístup k ludom.Len chyba bola to že som začal hrať toho locka moc som zaneho vtej dobe nevedel iked som sa časom priučil ale to bolo neskoro guilda potreboval hráčov ktorý majú skill+nedokázal som za locka točiť tak ako Lora/Cris a další. Po odchode z restricted som išiel do guildy Refused progresovať ToT.ASi mesiac nato som sa rozhodol ísť na DT za kamaratmi ktorý sa presunuly sem a hrajú v roznych guildách.Momentálne som členom guildy The Insomnia.Guilda je to super 25m mám rád ale nieje to pre mna plus sa teraz stahujem a na notebooku rozbehnem 25m tak s 15 fps čo je málo kedže robím videá z raidov.

Proč Direct?
Viem že zakladatelia Nytaha/Garithos myslím su skill hráči ktorý vedia zložiť dobrú grupu a guildu,tak ako to bolo aj v Restricted.Preto chcem hrávať v dobrom prostredí a raidovať viac len než normál.

Co mohu nabídnout?
Dk dps nemožem zaručene povedať že mám 100% skill ale viem svoju psotavu ovládať ako dps tak aj tanka.Viem zniesť kritiku na osobu a mam chladnú hlavu pri raide ikedn iekedy sa možno zhorší nálada.

PC, TS, Internet, atd.
TS-100% funkčné aj s mic.
Internet O2 bezproblémové pripojenie
PC nevyznám sa 100% ale viem že na notebooku mi 10 man raid tahá cca 50-60 fps čiže  žiaden problém.

Z mojej strany asi všetko popripade na dalšie otázky odpoviem.

Zatial dakujem. S pozdravom Michal-Woltain

Woltarin

Posts : 14
Join date : 2013-10-20

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Woltarin 20.10.13 4:44

Ospravedlnujem sa.Zabudol som dodať že s raid časom nemám žiaden problém iked niekedy sam ože niešo zvrtnuť ale každopádne dám dopredu vždy vedieť.A screen dodám približne za ľ hodiny ked prídem domov.

Woltarin

Posts : 14
Join date : 2013-10-20

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Annaliesa 20.10.13 7:43

Ahoj, chtela bych se zeptat na tve zkusenosti s HC progressovanim... podle armory mas posledni HC clearnuty raid ToGC a ICC. Ackoliv gear mas dobry, zajimalo by me, proc nemas SoO clearnute aspon na normal, kdyz jsi v docela stabilni 25 guilde. Z logu se toho moc vycist neda, protoze tam vetsinou nebyl.
Otazka taky je, jestli hledame dalsi meleecko Question 
Annaliesa
Annaliesa

Posts : 13
Join date : 2013-07-30

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Woltarin 20.10.13 8:57

No guilda... Takže normal kill nemám pretože sa guilda rozhodla dať garosha na 10m po raid tíme a vybrali sa iný ľudia progresoval som ho na normal mám zabite 13/14 iked neviem prečo armory neukazuje kill. Ohladne logov bola tam striedacka a raid bol fakt preplnený takže sa brali ľudia ktorý potrebujú loot.skúsenosti s hc mám wotlk potom fl/nie celé a ds tiež bez killu last bossa. Neskor v MOP mv hc progress. S lockom pretože som striedal postavy. Ale dk je môj základ a chcem aby to tak aj vyzeralo. Na ďalšie otázky odpoviem rád Smile

Woltarin

Posts : 14
Join date : 2013-10-20

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 20.10.13 10:08

Ahoj,

jedna oprava - Garrithos nie je zakladateľ ale Gilee Very Happy

Inak, nemám ťa ako uživiť, už teraz sa striedajú dve meele + healer v OS ako meele a nedostanú sa všade, takže by si sa skoro vôbec nedostal do raidu a to by nebavilo určite ani teba ani nás.

Z toho dôvodu PROTI, specku som až tak dobre nepozerala ale ako hovorím, bohužiaľ, keby si bol sova tak nehovorím, ako meele nie.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Onehorn 20.10.13 11:53

Ahoj.

Nyt to uz napisala - dalsie melee zial neuzivime, aj keby sme sa velmi snazili. Uz takto je X fightov, kde sa ani 2 melee do progress groupy proste nevosli, neviem, kam by sme v takom pripade dali tretie.

Som PROTI prijatiu, prepac.
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Garrithos 21.10.13 3:27

Sakra.. už jsem mohl být zakladatel.. =(
Garrithos
Garrithos

Posts : 32
Join date : 2013-03-02
Location : Quel'Thalas

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Annaliesa 21.10.13 4:09

Garrithos wrote:Sakra.. už jsem mohl být zakladatel.. =(
Chvilka slavy pro Garriho Laughing 
Annaliesa
Annaliesa

Posts : 13
Join date : 2013-07-30

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty wolt

Post  Woltarin 21.10.13 6:21

Nevadí za pokus to stálo každopádne ak by ste stály o meele dps tak stačí dať vedieť :)zaťial gl Smile

Woltarin

Posts : 14
Join date : 2013-10-20

Back to top Go down

DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: DK unholy frost žiadosť o prijatie - /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum