Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

4 posters

Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Tristeza 30.07.13 12:30

Zdravím guildu Direct,
od jednoho z vašich členů jsem se ve hře dozvěděl, že hledáte do raidu Dk, tak jsem si říkal, že si zkusím dát přihlášku.

Osobní údaje:
Jméno: Erik
Věk: 19
Bydliště: Tetčice (malá vesnice nedaleko Brna, cca 20km)
Zájmy: sport, cestování

Postava se, kterou se hlásím:
Nick: Martyris (frost DK 527ivl, tank off spec 515ilvl)
Profese: Alchemy a Inscription
Armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Martyris/simple
Logy: http://www.worldoflogs.com/guilds/130594/ (zde je všechno za moje působení v guildě, minulý týden jsem na raidu nebyl, takže tam mě nenajdete)
Ještě bych dodal, legendary cloak nemám z důvodů, které se dovíte níže.

Wow historie:
Jako většina lidí jsem začínal na free serverech (TBC) a asi 2 měsíce po vydání Wotlku jsem přišel na offik, kde jsem začal hrát DK (Dárion), se kterým jsem odprogressoval Naxx10/25, Malygos 10/25, OS +2 (10/25), Ulduar 25 + nějaké HM, Togc 4/5hc. Tehdy jsem působil v guildách Deathwing a později The World Iz Mine, se kterou jsem zabil ještě několik bossů v ICC. Wowko mě v té době však nějak nebavilo, což se projevilo na tom, že jsem začal slackovat a nakonec i skončil s raidováním a na nějakou dobu s celou hrou. Do hry jsem se opět vrátil asi v polovině progressu FL a začal jsem hrát rogunu (Atra), se kterou jsem vyčistil FL 25N + nějaké HC, DS 10N+ 1hc. Než budu pokračovat, tak bych rád uvedl na pravou míru možné nesrovnalosti. Dk Dárion byl první účet, který jsem prodal v průběhu té pauzy, protože jsem si myslel, že se k wowku již nevrátím a rogue Atra bylo další acc, na které jsem dostal jako začínající a nezkušený prodejce goldů perma ban . Tímto se dostávám k současnému Acc, se kterým konec ani ban neplánuji. Opět jsem si tedy zaplatil nový účet a tentokrát rozjel mage (Tristeza). S mágem jsem zabil DS 8/8hc, dodatečně odleadroval old Cata content 13/13hc a FL 7/7hc. V té době jsem působil již v guildě Andílci (tímto bych jim rád poděkoval a hlavně Cukrikovi, který mi pomáhal v těch old cata raidech). Na začátku Mop jsem doexpil a začal progress MV, kde jsem zabil několik bossů na normal a opět si dal pauzu (maturita byla důležitější než hraní). Po maturitě jsem chtěl opět raidovat, ale v guildě byl přetlak mágů, tak jsem začal hrát DK (Martyris), se kterým jsem zabil 12/12N +2/13hc + dorazil téměř celý old Mop content. V Andílkách nadále působím, ale nějak mi začalo vadit nadměrné failování lidí a slabý progress guildy, což je jediný důvod, proč chci odejít.

Proč Direct?
Rád bych začal raidovat na trošku vyšší úrovni a když jsem se poohlížel po guildách, byli jste jediní, kde mi zcela vyhovoval raid time i progress.

Co mohu nabídnout?
Přestože jste v progressu o dva vagony dopředu, tak si myslím, že bych se svou snaživostí, trpělivostí a spolehlivostí mohl být pro guildu přínosem.

PC, TS, Internet, atd.
Upřímně, počítačům moc nerozumím, takže tu nebudu vypisovat celé složení. Hraji na Notebooku Toshiba, který mi v pohodě zvládá 25man, takže s 10m by neměl být žádnýproblém. Internet mám taky stabilní, přestože bydlím na vesnici, takže pokud není venku nějaký výrazný nečas, tak nemám problém. Při raidu jsem používal TS, Mumble a v minulosti i Ventrilo.

U vás v guildě znám Alexeje, se kterým jsem raidoval v Andílkách.

To je z mé strany asi všechno. Předem bych chtěl poděkovat za přečtení celé přihlášky a za její zvážení. Na případné dotazy rád odpovím.

S pozdravem

Tristeza/Martyris

Tristeza

Posts : 4
Join date : 2013-07-30

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Nytaha 30.07.13 22:36

Ahoj,

tak na začiatok musím poznamenať, že 527 ešte nie je tak úplne strašné, zaujímala by ma jedna vec, prečo nemáš upgrady na tých normálových veciach? Neviem, či si začal hrať tak neskoro a kupoval veci za valory ale predsa len, ono z dvoch HC čo majú zatiaľ Andílci veľa vecí popadať nemohlo na upgrade. Poprosím vysvetliť Wink

Ďalej by ma zaujímalo haste vs. strenght do gemovania, keď som sa pozerala na viacerých DK ako to išli tak tam boli aj čisté gemy s haste, poprosím rozpísať ako to robíš a prečo a kde berieš informácie o svojej classe.

Posledná vec čo ma zaujíma je, či vieš hrať obidve specky, vo väčšom geare je unholy predsa len lepšie a niekedy je treba switch do druhej role, ako to robia aj naše DPSká.

S pozdravom

Nytaha
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Tristeza 30.07.13 23:34

Zdravím, díky za odpověď.

1. upgrade nemám, protože jsem začal s DK fakt pozdě a neměl jsem naprosto žádnej dps gear ( měl jsem ho jako alta tanka), takže jsem kupoval všechno dostupný za valory. Ale teď už se snažím to upgradovat.

2. info čerpám převážně zde: http://elitistjerks.com/f72/ . Jinak když jsem opět začínal s DK, tak jsem se radil v guildě a pak si psal i s DK z top guild tady na serveru ohledně gearu, talentu atd. Osobně mi přijde str užitečnější než full haste hlavně s tímhle gearem. Při 550ilvl jako mají ve world top guildách bude výhodnější haste.

3. unholy jsem zkoušel dummy/par bossu. Takže vím co a jak, ale stále mi přijde, že mám na to ještě low gear respektive nevytočim tolik co ve frostu.

Snad jsem odpověděl na všechno Smile

Tristeza

Posts : 4
Join date : 2013-07-30

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Nytaha 30.07.13 23:38

Za mňa PRO, odpovede mi prišli rozumné a takých ľudí je málo ako soľ. Ešte skúšaj to unholy, nemáme meele plate DPS takže s gearom problém nebude, aj tak sa dissuje.

Keď sa tu vyjadria všetci officíri ešte dnes, počítaj s test runom o 19:30, TSko a ostatné veci dostaneš ingame Wink

//EDIT: Pre každý prípad si doštuduj bossov čo máme na farme, fatboss + icy veins by ti mali stačiť.
Nyt
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Ishira 31.07.13 1:31

Pro

Ishira

Posts : 28
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Onehorn 31.07.13 1:55

Ahoj.

S reakciou a ochotou komunikovat som ZA prijatie na trial.

Onehorn
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Tristeza 31.07.13 1:59

Díky všem za vyjádření. Už jsem dostal nějaké instrukce ohledně test raidu, takže před půl 8 budu ready.

Hezký den

Tristeza

Posts : 4
Join date : 2013-07-30

Back to top Go down

Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Martyris- frost DK - /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum