Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

3 posters

Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Cannis 28.04.13 4:04

Zdravim guildu Direct
moj main je :Cannis

Pouzivam ElvUi :
Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Qjsu54hpi503r5rk5c5s_thumb

Volam sa Roman v reale mam level 24, som student MatFyzu a HS mam nastavene u priatelky v Modre, inak som z Puchova.
Net mam od TComu s 10Mbit DL a 512kbit UL pingy mam tak 45-75ms 99% casu
Hram na Notase HP Pavilion dv6-3040ec
CPU - intel i5 m450 2.4 GHz 2 jadra s HT
GFX - ati radeon M5650 1GB ram
RAM - 4 GB DDR3

TS3 mam aktualne

micrak mam taktiez

Začínal som na konci vanily (len expenie, raidy až TBC) na Burning Blade no pre slabú populáciu,
som transferol na DrakThul, kde som sa po mesiaci zakotvil vo Firestorme a začal progresovať Archimonda, začiatok wotlku som premeškal (nebavilo ma expit po 75ke),takže som sa vrátil až na Ulduar, po páde PC menšia pauza (vymeškal som HC Ulduar a Kill Yog sarona) Ďaľšie raidy som už absolvoval celé.
Pri otvorení Firelandov som sa pokúsil vytvoriť vlastnú guildu no zrovna v tom čase wow populácia stagnovala takŽe sa mi to nepodarilo.
Prešiel som do Singularity kde som ostal do vydania diabla 3. Pandy som zacal v nawwal projecte, no stale mi nieco chybalo preto som sa rozhodl znova skusit 25ky s Ware preckali sme asi mesiac slakovania v january ked sa nemohla zlozit 25ka no nebolo to to co som cakal resp zazil kedysi vo FIrestorme a predsa len v 10ke mozem hrat na lepsich detailoch preto som sa vratil do nawwalu a ten sa nam tento tyzden rozpadol kvoli nedorozumeniu s mojej strany aka na raid prislo 9 ludi.

Vsade som bol primarne ako moonkin a obcas som zaskakoval ako healer resto poznam tak zbezne no nerad ho hravam, no ked nie su healery samozrejme zaskoocim.

vas raid time mi vyhovuje jedine ze by som mal nejaku pisomku ale to skorej ojedinele

Cannis

Posts : 7
Join date : 2013-04-27

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Nytaha 28.04.13 6:52

Ahoj,

niekoľko poznatkov, rada by som sa dozvedela odpovede potom na ne Wink

- prečo máš healerský meta gem? existuje aj DPS verzia /viď Burning/
- v tom UI je to diskutabilné, ak sa v tom vyznáš np, možno by som vyhodila ten floating text alebo ho dala po stranách ale to je skôr záležitosť toho, či si vidíš pod nohy
- prečo ideš Heart of Wild resp. prečo nejdeš Nature´s Vigil? Informatívna otázka iba.

Tož všetko, ako veľké + u teba vidím, že nestriedaš guildy, čo mi je celkom sympatické. Dúfam, že nemáš problém s kritikou, samozrejme oprávnenou a ako balance druid budú pravdepodobne niekedy dávané na teba špeciálne úlohy ako dispellovať na HC horridonovi atď. keby si tam dostal priestor.

Každopádne balance druida uživíme, nejaké kixsy nevidím na tvojej postave, takže by som bola ZA prijatie a odskúšanie si ťa, predsa len na teste sa uvidí čoho si schopný. Bude sa od teba očakávať slušný dmg na úrovni našich DPSsiek, tak sa na to priprav Wink
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Nytaha 28.04.13 6:58

Kúp si záplatu na gate inak som zabudla podotknúť.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Onehorn 28.04.13 7:36

Nytaha vystihla presne, co je najdolezitejsie. Okrem par chybiciek na postave (odkial beries informacie o svojej classe?) je najdolezitejsie to, ze sa musis sam pripravit na post trial a na to, ze budeme najskor pocas par testovacich fightov chciet zistit, ci vytocis dost na svoj ilvl a potom az ta pripadne postupne zaradovat do viac fightov alebo progress.
Aktualne potrebujeme ludi, ktori sa dokazu zaradit do progressu a "povit sa" o poziciu, pripadne, ktori budu chapat, ze ich prestriedame na niektoy fight a podobne.
Si ochotny sa zaradit do takehoto niecoho?
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Cannis 28.04.13 10:01

Idem postupne
:healersky meta gem mam lebo 2xspirit je viac ako 1x intel resp to co mam v spirite mozem tlacit do haste/crit pokial uz by som siel nad hit cap tak by tam bol burning.
:v UI mi combat text nevadi.
:HoW je sice "teoreticky" slabsi ako Natures Vigil ale v praxy sa neda tocit na cooldown (pohyb, nejde sa dmg a pod) a teda by som neskor pustal 3 min cd.

So striedanim nemam problem je mi jasne ze ked na progres bosa bude treba single target tak tam pojde skorej arcane mag ako ja lebo vytoci viac (mal by)

problem s kritikou nemam som si vedomi ze nie som perfektny ak by som bol by som asi robot Very Happy
dufam ze moje dps bude dostacujuce
jj tu zaplatu som uplne zabudol uz tyzden beham s holim zadkom Very Happy

skoro som zabudol theorycraft beriem z icy-veins/ elitistjerks / a raz za cas sa posparam aj na forach a moonkinrepository pripadne pokecam s druidom co ma v lfr da o 10% s porovnatelnym gearom stalo sa len raz

Cannis

Posts : 7
Join date : 2013-04-27

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Onehorn 28.04.13 10:44

Tak, po prehodnoteni sme sa zhodli na prijati. ;-)

Ak si ta neodchytime my, odchyt si nas ty in-game alebo sa niekoho z nasej guildy popytaj, ci nie su officeri na altoch...
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/ Empty Re: Cannis - Balance druid /PRIJATÝ NA TRIAL/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum