Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

2 posters

Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  finch182 22.06.13 11:33

Info o postave (nutné vyplniť!) :

Nick (+ realm, ak nie Drak'thul EU; prípadne link na armory): http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Alleran/simple

UI Screenshot: https://2img.net/h/oi43.tinypic.com/nvbdi9.jpg


Osobné info (čo by sme radi vedeli, ale nemusíme, povinnosť vyplniť VEK!) :

Meno: Filip

Vek: 23

Kde bývaš/odkiaľ hráš: Bratislava



PC info (nutné dopísať!):  HP dv6 , quad core, 6gb ram, ati hd 6650


Net pripojenie (wifina, kábel, poskytovateľ atď. ideálne aj ping): orange dsl, 10mb

Povinný TS3 - mám
Povinný mic - mám


Info o postavičke (nutné taktiež): Tu neviem čo by ste radi vedeli
Kde si už raidoval? Na akej pozícii? Prečo si leavol? : Čo sa týka wow tak ja som stará škola z tbc, po začiatku wotlk som hrať prestal pretože ma ten datáč ani trochu nebavil a ja z tých starých instancii nič nepämatám. Potom som hrával pol roka SWTOR v pve guilde Reapers. Bavilo ma to jednu dobu obrovsky ale chyba je, že je tam toho endgame obsahu málo a ke´d sme novú operáciu naprogressovali, tak sme mohli čakať pol roka na ďalšiu a za to som nebol ochotný platiť. Ale guildu som neleavol, proste som sa s nimi rozlúčil a skončil a taktiež som nikdy neleavol moju starú guildu a aj keď už roky neexistujeme ingame tak sa pravidelne stretávame.

Si schopný mať +- 100% dochádzku? (raid time streda, štvrtok, pondelok 19:30-23:30 h) - pre mňa za mňa aj každý deň

Tak niečo o mne, kedysi v starých wow časoch som bol prevažne pvp hráč (cez 60k lifetime svojho času), nemám nejaký primárny spec, viem hrať všetky a hrám to podľa chuti ale samozrejme s frostom nepolezem do raidu. Niesom pustovník guild, tú čo mám momentálne som dostal hneď po vytvorení charru a prečo neprijať na 25 guild level benefity..... Hráč som sebestačný, nepotrebujem pomáhať pri veciach, ktoré si môžem spraviť sám. Rád si sám veci vyhľadám na internete. Nepotrebujem veci z guild banky, nepotrebujem aby mi niekto robil bagly atd. Ale samozrejme vítam pomoc v oblasti, kde ju proste treba. To znamená pve, aby som bol pre guildu čo najviac rentabilný. V kľude ale rád do gb prispejem jak goldami tak nejakou zásobou clothu všetkého druhu atd... Čo sa týka itemov tak repky mám síce z 90% hotové ale som brzdený nezmyselným valor points limitom na týždeň. Jedna profesia bola naskilená ešte skorej než som doexpil, čo sa týka jewlu tak si pomaly zbieram materíal na altovi, ktorý je v štádiu expenia.

Hľadám aktívnu guildu s trochu častejším progressom ako 2x do týždňa, guilde kde je viac ľudí 20+ (a hľavne rozumných) a HLAVNE snad guildu, ktorá sem tam robí aj nejaký zraz.

Je veľa hodín, neviem čo som ešte zabudol. Pýtajte sa keď tak.

Edit : oh a zabubol som, na tbc som bol v pve guilde destiny, evidentne už ale nefunguje

finch182

Posts : 3
Join date : 2013-06-22

Back to top Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 24.06.13 0:35

Ahoj,

keď sa pozerám na tvoju postavu, pred mesiacom si ju dolevlil a stihol si za ten čas prebehnúť jeden krát LFR. 
Enchanty tiež nemáš porobené a nie som si istá, či sa v dnešnej dobe dá hrať bez reforgov a s 10% hitom. 
Gemy, no, chodia sa iné.

Takto, pravdepodobne neočakávaš nejakú silnú raidovaciu grupu, preto ti odporúčam pozrieť sa po nejakej, čo chodí sem tam raid a progressujú normal mode, pravdepodobne tam bude lepšia a ľahšia situácia pre teba. S týmto charakterom ani keby som chcela a poznala ťa, tak by som ťa nezobrala na HC bossov, kde by si sa musel brutálne zlepšiť a hlavne asi by sme si ani nesadli podľa toho, čo očakávaš od raidovania. 

Taký tip, zmenši si chat okno Wink

Zatiaľ za mňa neprijatý, veľa šťastia inde.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  finch182 24.06.13 1:52

Enchy nemam lebo nejak v tom momentalne nevidim zmysel ked tyzdenne menim xy itemov za lepsie, kym chodim LFR tak to nie je take potrebne.

Ja viem ze na hc equip samozrejme nemam, este potrebujem aj take take dva tyzdne, kym si pougradujem itemy za valory. Ten tyzdenny limit je strasny.

Skor som myslel ze by ste ma bralia ko zalohu kym sa vylepsim alebo by vznikla nejaka R2 grupa.

A ja prave chcem aby som v buducnosti mal nejaku silnu a stalu raid grupu. Nehladam casual guildy momentalne. Nejak ma nebavi zivot v poslednej dobe takze sa potrebujem nejak zamestnavat a ked pridem vecer z prace tak si chcem k tomu sadnut a nieco ist. Nechcem guildu, kde budeme chodit raz za tyzden a aj to wipovat.

Ak poznate nejake take guildy, ktore chodia normal a chodia casto tak by som bol vdacny za tip.

Ďakujem

finch182

Posts : 3
Join date : 2013-06-22

Back to top Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 24.06.13 2:01

Tak to rozpíšem dobre.

Sprav si Q v Kun Lai na boty (502) - zisti si kde, nie som wowhead Wink Uprgrade určite nerob na tých nepodstatných 489 atď. šetri na 522 a choď LFR každý týždeň, okrem toho lepšie ako 502 z LFR nepadajú takže tam už enchanty by mali byť. Nikto ti nedá gear ani progress bez tvojej snahy.

Týždenný limit bol odkedy si pamätám, že to hrám a to je mrte dlho takže si zvyknúť musíš. 
Inak: http://www.wowprogress.com/pve/eu/drak-thul - normálové guildy sú na tretej stránke, kým si tam podáš prihlášku alebo im napíšeš tak si to poupravuj a postav sa k tomu zodpovednejšie.

Arcane sa teraz moc nehrá, ak nemáš gear, tak choď frost: http://icy-veins.com/frost-mage-wow-pve-dps-guide napr. nejaký guide aby si si to prerobil, je viacero stránok ale mage ma nikdy nezaujal Wink

R2 tu nikdy nebude, nestojíme o konkurenčný boj v guilde a rozpory + na farmu by si sa tiež nedostal, skús tie slabšie guildy a uvidíš.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  finch182 24.06.13 2:18

ja som wowko nehral snad 4 roky, tyzdenne limity si nepamatam, myslim ze vtedy to fungovalo inak a zbierali sa pointy priamo z bossov a nebol nejaky limit na to.

Arcane hram momentalne asi 2 tyzdne, predtym som hral vyse dva mesiace frosta. Stale to rotujem podla chuti. 

A za rady dik, ja som bol predtym hlavne pvp hrac (mal som nejak cez 70k killov  a full pvp set) a to boli este aj dobry ked neexistovalo RGB a pvp hrac bol samostatny a teoreticky nepotreboval ani guildu takze co sa tyka pve zalezitosti tak to si v klude necham poradit a diky za to. Akurat som s magom zabil v pvp vela casu a nejak necitim, ze by som mal chut v tom este pokracovat.

V swtor ma pve velmi chytilo a vela bossov tam bola solidna vyzva a preto by som rad hral na wowku tentokrat pve.

Idem teda pozriet tie dalsie guildy, dik Smile

finch182

Posts : 3
Join date : 2013-06-22

Back to top Go down

Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Alleran mage/all spec - /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum