Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

3 posters

Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Boly 02.10.13 4:52

Info o postave (nutné vyplniť!) :

Boly (Balance/Resto) http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Boly/advanced

UI Screenshot: http://img.janforman.com/WoWScrnShot100213170400axmp.jpg


Osobné info (čo by sme radi vedeli, ale nemusíme, povinnosť vyplniť VEK!) :

Meno: T

Vek: mezi 20 - 25

Kde bývaš/odkiaľ hráš: kousek od Phy


PC info (nutné dopísať!):

PC konfigurácia:  Dnes už slabší sestava,  na 10m raidy však dostatečná Wink

Net pripojenie : Vesnická wifi asi na 200m a násleďně optika... ping stále okolo 30-40ms

TS & mic ano


Kde si už raidoval? Na akej pozícii? Prečo si leavol?

Andilci - soucasna guilda, jsem tu asi tyden ale 25ku uz muj PC nezvlada na 100%
Nuevos - T14 content v R2, ke konci jsem s R1 zabil HC Sha jeste pred nerfem. V T15 jsem po prvnim tydnu prestal aktivne raidovat kvuli nedostatku casu behem leta.
Fallen Raiders - Guilda v cata na Firelandy a DS. ke konci jsme se rozpadli a nasledne cast lidi presla do Nueva jako R2.
Status Quo - Zacatek Cata, prestal jsem hrat kvuli maturite. Nasledne leavnul a sel za kamaradama do Fallen Raiders.
Wotlk uz je davno - byli to guildy jako Draconic, Barbari, the Death Itself

Proc k vam? Hledam slusnou 10m grupu s kterou bych mohl travit dlouhe zimni vecery a ktera nepotrebuje travit raidovanim 5 veceru aby drzela krok s progresem :)Ucast bych melo temer 100%, MOZNA kazdy 3ti ctvrtek bych nebyl kvuli treninku. Stridani atd mi nevadi, nejsem zadny eq hunter, chci si jen v pohode zaraidovat na urovni.

Tlachani:
Kdyz nepocitam nejake placani na freeckach atd, tak aktivne jsem zacal hrat od zacatku wotlku. Wotlk a Cata jsem hral resto, od MoP hraju sovu. Behem hrani jsem mel nekolik prestavek. Vetsina prestavek byla kvuli tenisu v obdobi leta, protoze bych raidy nestihal. To je i duvod proc jsem posledni patch neraidoval. Nyni mi konci sezona a chtel bych nejaky ten cas raidum opet venovat, ovsem ne tolik, abych mohl stale raidovat v nuevu

Ted trosku vymlouvani na low eq, it lvl je totiz celkem zavadejici. Behem leta jsem se snazil drzet equip trosku aktualni, nicméně když jsem se rozhodl že chci znovu raidovat týden před 5.4, měl jsem 518 it.lvl. Beru tedy vse co padne + nejake burdeny a mam prehrsle mastery. Kvuli tomu a spatnym trinketum se zatim nedokazu dostat na dalsi haste breakpoint, aby to melo nejaky smysl . Dps tedy neni uplne tam kde bych si ho predstavoval, ale predpokladam ze po tomto resetu uz to bude ok. Dojdu LFR z ktereho mam UI screen a pujdu to zkusit predelat...

EDIT: Tak prereforgovani a pregemovani se podarilo, snad to bude znat....

Boly

Posts : 2
Join date : 2013-10-02

Back to top Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 02.10.13 10:52

Ahoj, presne na ten druhý cap som sa chcela opýtať ale už si ma predbehol a prerobil Wink

Podľa mňa by sme ťa mohli vyskúšať, asi nie teraz na progresse ale možno potom na farme a keď sa nepôjde budúci save/alt raid.

Za mňa zatiaľ PRO, sovu sme tu ešte dobrú nemali takže ak by si sa predviedol ako kvalitné dps nie je o čom.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Onehorn 02.10.13 21:55

Ahoj T.

Ako pise Nyt, aktualne trochu tlacime na progress a tak bude priestor na test jedine v par normaloch, ak vobec pojdeme farmu tento save alebo na alt raide, ktory robievame v nedelu, co nepojde tento save, kedze uz si vcera bol v raide.

In-game sa pripadne dohodneme, ako dalej. Som ZA to dat ti priestor sa nam predviest a ak sa nam vykon bude pozdavat, dame ti triala.

Onehorn
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Boly 16.10.13 1:04

Zdravim, rozhodl jsem se zmenit nazor a uz se dale neuchazet o misto u vas v guilde. Duvodem je atmosfera na raidech, raidovani timto zpusobem by me prestalo velice rychle bavit. Myslim tim negativni vedeni raidu, bez pozitiv a jakehokoliv povzbuzeni. Kazdopadme diky za sanci, a 2 raidy s vama. Preju hodne stesti v progresu.

Boly

Posts : 2
Join date : 2013-10-02

Back to top Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 16.10.13 3:25

Zdravim,

neviem, čo čakáš, kedže nie sme casual guilda tak to nevedieme štýlom posielania ružových medvedíkov a pusiniek. Vždy keď sa niečo nedarí tak je proste napätá atmosféra, preto máme potom oveľa väčšiu radosť z killu. Okrem toho nikomu hlavu netrháme na raide, ale je to tvoj názor.
Každopádne je smutné, že si si po jednom raidovacom večere spravil nejaký obrázok, to tiež vypovedá o niečom.

Okrem toho na farme srandujeme, možno keby si sa viacej zapájal do guild aktivity a nelogol len na raid tak by si videl aj situáciu mimo. Wink

Každopádne GL a HF tiež niekde.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Boly - Balance - /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum