Direct - forums
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

3 posters

Go down

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ Empty Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

Post  Kyote 22.05.13 2:25

Nick: Kyote
Obkaz na armory: http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Kyote/advanced
Spec: resto 514/ele 506

UI screen: bohužel jsem nedávno reinstaloval windows a nemám ted žádný screen z raidu, případně potom dodám
Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ 08d0f2d80b

Jméno: Tomáš
Věk: 22
Bydlím v Karviné, a jsem student VŠ

PC info:
CPU - AMD Phenom 9850 Quad-core 2.50 GHz
GFX- Radeon HD 4850 512GB
RAM- 4GB DDR2
TS - mám, i mikrofon

WoW hraju od začátku TBC, na offiku od Cataclysmu. Začínal jsem v guildě Sarcasm Society s mainem druidem Luongo ( http://eu.battle.net/wow/en/character/drakthul/Luongo/advanced ). Progress se dařil a všechno šlapalo. Po vydaní datadisku Mists of Pandaria jsem byl od začátku nespokojen s progresem, a změnil jsem maina na shamana a odešel do Apocalypso, kde byl progress na vyšší úrovni, zde jsem raidoval do ted.
Novou guildu a raid grupu hledám hlavně kvůli neshodám s raid leaderem v nynější guilde (za doby jeho vlády skončilo raidovat už 5 lidí). Hledám hlavně pohodovou guildu na kvalitní progress (navadí mi wipovat celý večer), naopak nabízím dobrého hráče s pevnýma nervama.
Primárně hraju resto (514) ale mám i full ele off spec (506), nevadí mi chodit za dps, často sem switchoval z healu na dps a opačně. Zkušenosti mám 1/12 HC + odprogresovaného Ji-kuna.
Docházku mám většinou 100%, jen vyjímečně se neukážu, když mi do toho neco vleze.

Kyote

Posts : 2
Join date : 2013-05-22

Back to top Go down

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

Post  Nytaha 22.05.13 5:54

Ahoj,

resto shaman som tu ja - RL, teda druhého neuživím, ale ele shamana by som možno aj. Prehoď prosím ťa do ele specu + gear.
Nytaha
Nytaha
Officer

Posts : 150
Join date : 2013-03-02

Back to top Go down

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

Post  Kyote 22.05.13 6:23

prehozeno

Kyote

Posts : 2
Join date : 2013-05-22

Back to top Go down

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

Post  Onehorn 22.05.13 11:13

Ahoj,

resto shamika mame, ako pisala Nyt a vzhladom na to, ze aktualne uz ideme prioritne progress trochu tazsich HC, nemame vela miesta gearovat Ele Shamika od 506 ilvlu. Dlho by si nezasiahol do progressu uz len kvoli gearu.

Aby som ale nepodcenoval, hod mi sem pripadne este nejake linky na logy, kde si bol Ele, nech sa presvedcime.

Zatial som na vazkach.

Onehorn

--------------

Kedze sa mi nedostalo reakcie, zatvaram prihlasku. Zial, neprijaty...
Onehorn
Onehorn
Guild Master

Posts : 117
Join date : 2013-03-02

http://direct.nstars.org

Back to top Go down

Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/ Empty Re: Kyote - resto/ele shaman /NEPRIJATÝ/

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum